Praca w Garwolinie od zaraz ->Na stałe! -> Kompletacja zamówień

Szukasz ciekawej pracy? Chcesz poznać jak wygląda produkcja znanej marki kosmetycznej?

Interesuje Cię praca stała lub tymczasowa?

oferujemy

  • umowę o pracę tymczasową przez Randstad (składki ZUS i płatne urlopy)
  • możliwość długofalowej współpracy oraz awansu zawodowego
  • stawkę godzinową do 19,50 zł brutto
  • wynagrodzenie zawsze na czas!
  • dofinansowany dojazd do pracy na trasach:

Puławy – Garwolin; Dęblin- Łaskarzew – Garwolin; Zambrzyków – Garwolin; Pilawa – Garwolin; Żelechów – Górzno – Garwolin; Godzisz – Garwolin; Wilczyska – Miastków – Garwolin; Kletnia – Garwolin; Stoczek Łukowski - Borowie - Wilchta - Parysów – Choiny – Garwolin; Dudka - Garwolin

zadania

  • praca przy kompletacji zamówień (pakowanie w oparciu o listę)
  • przewożenie komponentów na linię
  • wykonywanie czynności manualnych przy linii produkcyjnej

oczekujemy

  • gotowości i zdolności do pracy w trybie zmianowym
  • motywacji do pracy

Jeśli jesteś zainteresowany/a naszą ofertą ZAAPLIKUJ przez formularz, ZADZWOŃ lub WYŚLIJ SMS o treści "PRACA" na numer  882 - pokaż numer telefonu -  lub 882 - pokaż numer telefonu - , a my do Ciebie oddzwonimy i opowiemy Ci o szczegółach.

Agencja zatrudnienia – nr wpisu 47

  • Dodane o 11:22, 28 września 2020
  • Wyświetleń:316
  • ID ogłoszenia: 628396107
Użytkownik
  • Aplikuj
Lokalizacja

Łaskarzew, garwoliński, Mazowieckie

O firmie
Jesteśmy jednym ze światowych liderów doradztwa personalnego. Oferujemy pełną gamę usług z obszaru HR - od rekrutacji pracowników stałych i tymczasowych, poprzez rozwiązania wspierające zadania działów HR oraz outsourcing kadrowo-płacowy i personalny, po zaawansowane rozwiązania z zakresu rekrutacji i zarządzania dużymi grupami pracowników tymczasowych (inhouse services). Działamy globalnie, ale jednocześnie cieszymy się, że możemy być blisko Ciebie – tutaj i w jednym z ponad 140 biur w Polsce.
czytaj więcej

Ogłoszenia użytkownika Marlena Bajera