To ogłoszenie jest nieaktualne.
Zobacz podobne ogłoszenia w kategorii Obsługa klienta / call center w Łódź.

Praca w Call Center Cosinus

Łódź, Łódzkie, Śródmieście Dodane o 09:38, 10 grudnia 2018, ID ogłoszenia: 480719769
Cosinus, bezpłatne szkoły dla dorosłych, w związku z rozwojem Call Center poszukuje pracowników.

Zakres obowiązków:
- telefoniczny kontakt z Klientami
- informowanie Klientów o ofercie szkół
- pozyskiwanie nowych Klientów
- realizacja indywidualnych celów sprzedażowych
- dbanie o wizerunek Firmy

Wymagania:
- doświadczenie w telefonicznej obsłudze Klienta
- mile widziane doświadczenie w sprzedaży
- komunikatywność
- nastawienie na cel
- umiejętność pracy w zespole
- zaangażowanie

Oferujemy:
- miłą atmosferę pracy
- możliwość rozwoju zawodowego
- na początek umowę zlecenia, później umowę o pracę
- atrakcyjny system wynagradzania

Wyświetleń:1506