To ogłoszenie jest nieaktualne.
Zobacz podobne ogłoszenia w kategorii Wykładanie towaru / inwentar. w Bolesławiec.

Praca w Bolesławcu w Kauflandzie-wykładanie towarów,dodatkowa.

Bolesławiec, bolesławiecki, Dolnośląskie Dodane o 16:30, 10 maja 2018, ID ogłoszenia: 436267919

SAVOIR Group Sp. z o.o.

Praca w Bolesławcu w Kauflandzie -wykładanie towarów, dodatkowa.

Szanowni Państwo,
Jesteśmy Firmą świadczącą usługi promocji, merchandisingu i outsourcingu.
Aktualnie dla jednego z naszych Klientów poszukujemy kandydata na stanowisko:

Merchandiser(Serwisant – wykładacz towaru w markecie).

Market/lokalizacja: K a u f l a n d Bolesławiec ul. Kościuszki 2

Tego rodzaju pracą są zazwyczaj zainteresowane osoby poszukujące możliwości dodatkowego zarobku(np. studenci, osoby pracujące w niepełnym wymiarze czasu, osoby czasowo pozostające bez pracy ,emeryci czy renciści).

Zadania:
-dbanie o należytą ekspozycję towarów /wykładanie towaru na Dziele Chemicznym

Wymagania:
- pełnoletność,
- posiadanie a k t u a l n e j książeczki lub orzeczenia lekarskiego do celów sanitarno-epidemiologicznych,
-dyspozycyjność w sugerowanych poniżej dniach i godzinach.

Poniżej szczegóły dotyczące naszej oferty:

• sugerowane dni i godziny wykonywania pracy: poniedziałki, środy i piątki w godzinach porannych ,pracę można rozpocząć już od godz.6:00.
• ilość (limit)godzin do przepracowania w miesiącu: od 30 do 90-do ustalenia/wyboru przed rozpoczęciem współpracy
• wynagrodzenie za 1 h pracy :13,7 zł brutto
• umowa zlecenie z ZUS-em
• istnieje możliwość połączenia pracy z innym zajęciem – studiami, inną pracą, itp.

Oferta aktualna od zaraz.

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie swojego CV za pośrednictwem OLX. W razie dodatkowych pytań prosimy o kontakt telefoniczny od poniedziałku do piątku w godzinach od 10:00 do 16:00 .

Prosimy o załączenie następującej klauzuli:
„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych, zawartych w przesłanych przeze mnie dokumentach, niezbędnych dla realizacji procesu rekrutacji prowadzonego obecnie lub w przyszłości przez Savoir Group sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie (02-672) przy ulicy Domaniewskiej 39A (zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018r. o ochronie danych osobowych [Dz. U. z 2018 r poz. 1000]). Wyrażam także zgodę na udostępnianie moich danych osobowych potencjalnym pracodawcom oraz innym podmiotom związanym z procesami rekrutacyjnymi. Przysługuje mi prawo dostępu do moich danych i ich poprawiania. Oświadczam, że jestem świadomy(-a) dobrowolności udostępnienia moich danych osobowych i że zostałem(-am) poinformowany(-a) o prawie wglądu do moich danych osobowych oraz do ich poprawiania”.

Wyświetleń:868
Wszystkie ogłoszenia tego użytkownika

Ogłoszenia użytkownika Grażyna

Brak zdjęcia

Praca w Auchan Częstochowa- wykładanie towaru.

Wykładanie towaru / inwentar.

14 sie

od 2 790 zł/mies.do 2 800 zł/mies.

Praca w Kaufland Jarosław- wykładanie towaru.

6 sie

Pokaż pozostałe ogłoszenia tego użytkownika