Obserwuj

Praca w Bolesławcu w Kauflandzie-wykładanie towarów,dodatkowa.

Bolesławiec, bolesławiecki, Dolnośląskie Dodane o 16:30, 10 maja 2018, ID ogłoszenia: 436267919

SAVOIR Group Sp. z o.o.

Praca w Bolesławcu w Kauflandzie -wykładanie towarów, dodatkowa.

Szanowni Państwo,
Jesteśmy Firmą świadczącą usługi promocji, merchandisingu i outsourcingu.
Aktualnie dla jednego z naszych Klientów poszukujemy kandydata na stanowisko:

Merchandiser(Serwisant – wykładacz towaru w markecie).

Market/lokalizacja: K a u f l a n d Bolesławiec ul. Kościuszki 2

Tego rodzaju pracą są zazwyczaj zainteresowane osoby poszukujące możliwości dodatkowego zarobku(np. studenci, osoby pracujące w niepełnym wymiarze czasu, osoby czasowo pozostające bez pracy ,emeryci czy renciści).

Zadania:
-dbanie o należytą ekspozycję towarów /wykładanie towaru na Dziele Chemicznym

Wymagania:
- pełnoletność,
- posiadanie a k t u a l n e j książeczki lub orzeczenia lekarskiego do celów sanitarno-epidemiologicznych,
-dyspozycyjność w sugerowanych poniżej dniach i godzinach.

Poniżej szczegóły dotyczące naszej oferty:

• sugerowane dni i godziny wykonywania pracy: poniedziałki, środy i piątki w godzinach porannych ,pracę można rozpocząć już od godz.6:00.
• ilość (limit)godzin do przepracowania w miesiącu: od 30 do 90-do ustalenia/wyboru przed rozpoczęciem współpracy
• wynagrodzenie za 1 h pracy :13,7 zł brutto
• umowa zlecenie z ZUS-em
• istnieje możliwość połączenia pracy z innym zajęciem – studiami, inną pracą, itp.

Oferta aktualna od zaraz.

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie swojego CV za pośrednictwem OLX. W razie dodatkowych pytań prosimy o kontakt telefoniczny od poniedziałku do piątku w godzinach od 10:00 do 16:00 .

Prosimy o zamieszczenie w CV klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. 2016 r. poz. 922).

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.

Skontaktuj się z ogłoszeniodawcą

Przesyłając CV wyrażasz zgodę na stworzenie przez Grupę OLX sp. z o.o. na podstawie danych w CV Twojej indywidualnej sylwetki pracownika. Szczegółowe informacje dotyczące przetwarzania danych osobowych przez Grupę OLX sp. z o.o. znajdziesz w Polityce Prywatności
Dodaj załącznik

Dopuszczalne typy plików: jpg, jpeg, png, doc, pdf, gif, zip, rar, tar, txt, xls, docx, xlsx, odt Maksymalny rozmiar pliku to 2 MB

Zachowaj bezpieczeństwo! Dowiedz się więcej »
Wszystkie ogłoszenia tego użytkownika

Ogłoszenia użytkownika Grażyna

Brak zdjęcia

od 2 795 zł/mies.do 2 800 zł/mies.

Pokaż pozostałe ogłoszenia tego użytkownika

Bolesławiec, bolesławiecki, Dolnośląskie

Pokaż na mapie