Obserwuj

PRACA W BIURZE, pracownik biurowy, nie wymagamy doświadczenia

Wrocław, Dolnośląskie, Stare Miasto Dodane o 01:22, 13 grudnia 2017, ID ogłoszenia: 241897093

VEX to firma windykacyjna skupiona na windykacji dla innych firm windykacyjnych oraz dla sektora chwilówek i pożyczek pozabankowych. Wystartowaliśmy w kwietniu 2015 i obecne windykujemy dla 13 masowych wierzycieli.

Poszukujemy osób na stanowisko Pracownik Biurowy w Biurze Windykacji, którzy będą zajmować się pracą w naszym klimatyzowanym biurze na 6-stym piętrze, biurowca FAT na ul. Grabiszyńskiej.

Pracujemy w systemie zmianowym od 7:00 oraz od 14:00, także w soboty. Praca zarówno na umowę o pracę, a także na umowę zlecenie (jak Ci wygodniej) - zmiany danego dnia mogą mieć 7, 8 lub 9 godzin, czasami 10 - ale wtedy w inny dzień pracuje się krócej niż 8 godzin. Za przepracowaną sobotę przypada dzień wolny w tygodniu - ilość godzin do przepracowania w miesiącu determinuje kodeks pracy.

UWAGA: Mile widziane osoby z orzeczeniem niepełnosprawności.

Zakres obowiązków:

1. Odbieranie telefonów przychodzących i prowadzenie rozmów zgodnie z przyjętymi wytycznymi

2. Wykonywanie połączeń telefonicznych do Klientów firmy i osób trzecich

3. Poznawanie sytuacji finansowej i rodzinnej klientów

4. Dobór najlepszych rozwiązań, ofert, ugód dla klientów

5. Sporządzanie notatek z przeprowadzonych rozmów i zaproponowanych rozwiązań

6. Przygotowywanie korespondencji do Klientów

Wymagania:
1. Umiejętność prowadzenia rozmowy z klientem oraz badania potrzeb i sytuacji Klienta

2. Dobra znajomość obsługi komputera, telefonu stacjonarnego oraz komórkowego

3. Znajomość programu Open Office lub Microsoft Word

Oferujemy:
1. Szkolenia wewnętrzne, na których wszystkiego Cię nauczymy!

2. Szkolenia zewnętrzne (także wyjazdowe) z renomowanymi firmami szkoleniowymi w Polsce!

3. Elastyczny grafik (jeden tydzień na pierwszą zmianę, kolejny na drugą)

4. Możliwość rozwoju zawodowego, uzyskania referencji

5. Wynagrodzenie:
a) Podstawowe (zasadnicze) liczone za godzinę pracy - 13zł brutto za godzinę.
b) Premia uznaniowa za ponadprzeciętne zaangażowanie
c) Premia wskaźnikowa za realizację wyznaczonych celów ilościowych
d) Premia jednostkowa za realizację celów kwotowych
e) Konkursy i nagrody, w których wygrać można dodatkowe pieniądze, nagrody rzeczone, bilety do kina/teatru/koncerty, albo wycieczki.

6. Po przepracowanych pełnych 12 miesiącach dodatkowe korzyści:
a) ubezpieczenie grupowe
b) karnety na siłownie/fitnes/multisport
c) inne

6. Umowa o pracę po spełnieniu wymagań po okresie próbnym, a jeśli wolisz to umowa zlecenie (min. 150 godzin miesięcznie do pracy)

UWAGA: Spotkania rekrutacyjne będą umawiane w okresie 01-20 grudnia 2017

UWAGA 2: Plik z cv prosimy nazwać swoim imieniem i nazwiskiem, a nie "cv.doc"

UWAGA 3: PRACA TAKŻE DLA OSÓB Z ORZEKNIĘTĄ CZĘŚCIOWĄ NIEPEŁNOSPRAWNOŚCIĄ. Uwaga budynek nie jest przystosowany dla wózków inwalidzkich.

UWAGA 4: PRACA MOŻLIWA DLA CUDZOZIEMCÓW, ale wyłącznie ze znajomością języka polskiego w sposób wyraźny i komunikatywny. BIEGŁY. Jeżeli w trakcie rozmowy telefonicznej z zaproszeniem na spotkanie uznamy, że nie opanowałeś wystarczająco języka polskiego to nie zaprosimy Cię na rozmowę rekrutacyjną.

Skontaktuj się z ogłoszeniodawcą

Przesyłając CV wyrażasz zgodę na przechowywanie i przetwarzanie swojego CV oraz zawartych w nim danych przez Grupę OLX sp. z o.o. Szczegóły

Niniejsza zgoda obejmuje również zezwolenie na udostępnianie Twojego CV i zawartych w nim danych podmiotom trzecim oraz na ich przetwarzanie przez te podmioty w celach związanych z postępowaniami rekrutacyjnymi. Wyrażasz również zgodę na stworzenie przez Grupę OLX sp. z o.o. na podstawie danych zawartych w CV Twojej indywidualnej sylwetki pracownika. Szczegółowe informacje dotyczące przetwarzania danych osobowych przez Grupę OLX sp. z o.o. znajdziesz w Polityce Prywatności Zwiń

Dodaj inny załącznik

Dopuszczalne typy plików: jpg, jpeg, png, doc, pdf, gif, zip, rar, tar, html, swf, txt, xls, docx, xlsx, odt Maksymalny rozmiar pliku to 2 MB

Zachowaj bezpieczeństwo! Dowiedz się więcej »
1 800 - 2 000 zł/mies.

Wrocław, Dolnośląskie, Stare Miasto

Pokaż na mapie