Obserwuj

Praca- Varitex-Elewacje- inne stanowiska budowlane- na stałe od zaraz!

Łódź, Łódzkie, Śródmieście Dodane o 15:41, 16 stycznia 2019, ID ogłoszenia: 472955335
Ця вакансія відкрита і для українських громадян. Будь ласка, подавайте ваше резюме.

Varitex jest znaną, łódzką firmą działającą na rynku budowlanym już od ponad 25 lat. Firma jest generalnym wykonawcą wielu inwestycji komercyjnych, przemysłowych i użyteczności publicznej na terenie całego kraju. Ponadto od wielu lat współpracujemy z licznymi inwestorami zagranicznymi. Wszystkie projekty wykonujemy w sposób rzetelny i sprawny
z zachowaniem optymalnych terminów realizacji oraz zapewnieniem kompleksowej obsługi inwestycji.

W związku z dynamicznym rozwojem firmy poszukujemy do naszego zespołu osoby na stanowisko:

Monter elewacji

Miejsce pracy: Łódź

Opis stanowiska:
 Wykonywanie prac związanych z montażem zewnętrznej izolacji termicznej (styropian)
 Malowanie elewacji

Wymagania:
 Doświadczenia na wyżej wymienionym stanowisku pracy – udokumentowany staż pracy w zawodzie
 Mile widziane uprawnienia montażysty do montażu i demontażu rusztowań budowlano- montażowych metalowych
 Doświadczenie ogólnobudowlane
 Samodzielna realizacja powierzonych zadań

Oferujemy:
 Zatrudnienie w stabilnej firmie, na podstawie umowy o pracę
 Możliwość zdobycia doświadczenia zawodowego
 Atrakcyjne wynagrodzenie ustalane indywidualnie w formie stawki godzinowej za przepracowany czas

Proszę pisać lub dzwonić

Skontaktuj się z ogłoszeniodawcą

Przesyłając CV wyrażasz zgodę na stworzenie przez Grupę OLX sp. z o.o. na podstawie danych w CV Twojej indywidualnej sylwetki pracownika. Szczegółowe informacje dotyczące przetwarzania danych osobowych przez Grupę OLX sp. z o.o. znajdziesz w Polityce Prywatności
Dodaj załącznik

Dopuszczalne typy plików: jpg, jpeg, png, doc, pdf, gif, zip, rar, tar, txt, xls, docx, xlsx, odt Maksymalny rozmiar pliku to 2 MB

Wszystkie ogłoszenia tego użytkownika

Ogłoszenia użytkownika Varitex Sp. Z o.o. sp. Komandytowa

od 3 800 zł/mies.do 18 000 zł/mies.

od 3 000 zł/mies.do 6 000 zł/mies.

od 2 500 zł/mies.do 4 000 zł/mies.

od 3 500 zł/mies.do 6 000 zł/mies.

od 4 000 zł/mies.do 8 000 zł/mies.

Pokaż pozostałe ogłoszenia tego użytkownika
3 000 - 6 000 zł/mies.

O firmie

Varitex jest znaną, łódzką firmą działającą na rynku budowlanym już od ponad 25 lat. Firma jest generalnym wykonawcą wielu inwestycji komercyjnych, przemysłowych i użyteczności publicznej na terenie całego kraju. Ponadto od wielu lat współpracujemy z licznymi inwestorami zagranicznymi. Wszystkie projekty wykonujemy w sposób rzetelny i sprawny z zachowaniem optymalnych terminów realizacji oraz zapewnieniem kompleksowej obsługi inwestycji.
W związku z dynamicznym rozwojem firmy poszukujemy do naszego zespołu osoby na liczne stanowiska nadzorcze i budowlane wszelkich branż i specjalności.
... czytaj więcej