To ogłoszenie jest nieaktualne.
Zobacz podobne ogłoszenia w kategorii Praca za granicą w Podlaskiem.

Praca udój krów

Opis
<p>Stanowisko: Dojarz

Wynagrodzenie: 6 000 - 7 000 zł netto (1 400 - 1 600 euro netto)

Kontakt: 608 - pokaż numer telefonu - ,

Miejsce pracy: Niemcy (okolice Berlina, Schwerin, Magdeburga, Erfurtu, Lipska)

Co zyskujesz?

- legalną pracę z umową od zaraz,

- bezpłatne zakwaterowanie w wysokim standardzie – osobne pokoje, pełne wyposażenie,

- wynagrodzenie zawsze płatne na czas,

- korzystny wymiar czasu pracy – zjazdy do Polski co 3-4 tygodnie na 7-10 dni,

- pomoc w dopełnieniu formalności związanych z zatrudnieniem,

- pomoc w zorganizowaniu transportu do Niemiec,

- opiekę polskich koordynatorów przed wyjazdem oraz w trakcie pobytu 7 dni w tygodniu,

- możliwość nawiązania stałej współpracy,

- szansę na dodatkowe 500 euro dzięki poleceniu nowego pracownika,

- dodatkowe 200 zł netto miesięcznie premii wypłacane jednorazowo po roku współpracy (bonus w wysokości 2 400 zł netto).

Jaki jest Twój zakres obowiązków?

- przygotowywanie krów do dojenia,

- dojenie mechaniczne,

- karmienie, pojenie,

- dbanie o czystość.

Czego od Ciebie oczekujemy?

- doświadczenia na wskazanym stanowisku,

- chęci do pracy,

- gotowości do wyjazdu zagranicznego,

- mile widziana podstawowa znajomość języka niemieckiego lub angielskiego.</p>
  • Dodane o 08:40, 18 czerwca 2019
  • Wyświetleń:7
  • ID ogłoszenia: 524961907

Ogłoszenia użytkownika Biuro