To ogłoszenie jest nieaktualne.
Zobacz podobne ogłoszenia w kategorii Sprzątanie w Gdańsk.

Praca tymczasowa, dodatkowa na weekendy w food trucku

Gdańsk, Pomorskie, Kokoszki Dodane o 05:06, 20 marca 2019, ID ogłoszenia: 517788080
15 - 20 zł/godz.
Ця вакансія відкрита і для українських громадян. Будь ласка, подавайте ваше резюме.

Praca sezonowa w weekendy do końca października w samochodzie gastronomicznym. Liczba godzin do ustalenia, nie trzeba pracować w każdy weekend.

Idealna dla osoby, która chce dorobić do pensji oraz lubiącej ciekawą pracę, gdyż pojawiamy się na festiwalach, koncertach, zlotach itd.

Obowiązki:

- przygotowywanie posiłków,

- obsługa klientów,

- sprzątanie,

- pomoc w rozkładaniu i składaniu na imprezie.

Wymagania

- uczciwość,

- pracowitość,

to prosta praca więc resztę nauczymy:)

Co oferujemy:

- atrakcyjną podstawę godzinową,

- premie za sprzedaż,

- napiwki,

- wyżywienie,

- miła atmosferę,

- świetną zabawę i przygodę

- niezapomniane wspomnienia.

Stawka od 15 do 20 zł brutto, w jeden weekend można zarobić ok. 400-700 zł.

Prosimy o wysyłanie CV na olx lub maila.

Jesteśmy firmą o ugruntowanej pozycji, posiadamy kilka food trucków, na rynku działamy od kilku lat.

Jeśli numer telefonu będzie niedostępny proszę o smsa, oddzwonimy.

Wyświetleń:831

Ogłoszenia użytkownika ja