To ogłoszenie jest nieaktualne.
Zobacz podobne ogłoszenia w kategorii Produkcja w Bydgoszcz.

Praca - tworzywa sztuczne

Bydgoszcz, Kujawsko-pomorskie Dodane o 14:36, 17 października 2018, ID ogłoszenia: 481551183
2 600 zł/mies.
Ця вакансія відкрита і для українських громадян. Будь ласка, подавайте ваше резюме.

Firma Recykler, zatrudni do pracy w firmie zajmującej się recyklingiem tworzyw sztucznych,

Opis stanowiska
- praca przy recyklingu tworzywa
- proste prace produkcyjne
- pomoc w załadunkach / rozładunkach

Oferujemy:
- bardzo pozytywną atmosferę w miejscu pracy.
- premie
- długoterminową pracę w pełnym wymiarze godzin na podstawie umowy o pracę
- bezpieczne miejsce pracy.

Wymagania:
- sprawność fizyczna.
- dyspozycyjność i zaangażowanie w powierzone obowiązki.
- pozytywne nastawienie

Zainteresowane osoby zapraszamy do przesłania swojego CV lub o kontakt telefoniczny.

Prosimy o umieszczenie w CV następującej klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz.U. 2014 nr 0 poz. 1182).”

Wyświetleń:1303