Obserwuj

Praca telefoniczna dla uczniów oraaz studentów!

Kraków, Małopolskie, Czyżyny Dodane o 13:29, 17 maja 2019, ID ogłoszenia: 504399927
  • Uczysz się i szukasz pracy?
    Nie jesteś w stanie pracować od 8 do 16?

    Rozpocznij swoją karierę na stanowisku Telefonicznego Doradcy dla znanej sieci!

    Dostaniesz możliwość pracy w godzinach popołudniowych:
    od 16 do 21 ( min 80 godzin w miesiącu )

    Dodatkowo:
    stawka godzinowa od 14,70 do 16,20 za godzinę
    dodatkowe premie od 500 do 1500 premii
    Karta KKM
    Karta Multisport lub System OK do wyboru!
    umowa zlecenie
    szkolenie za które otrzymasz premię
    możliwość awansu i zostania w firmie na dłużej!

    Oczekujemy:
    dyspozycyjności w godzinach popołudniowych
    chęci do pracy
    dobrej dykcji
    chęci rozwoju

    Zadania:
    telefoniczny kontakt z klientem z propozycją przedłużenia umowy oraz nowych ofert
    aktywna sprzedaż
    realizacja planów

    Nie zapomnij o dodanie w CV:

    Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; (tekst jednolity: Dz.U. z 2015r., poz. 2135).

Skontaktuj się z ogłoszeniodawcą

Przesyłając CV wyrażasz zgodę na stworzenie przez Grupę OLX sp. z o.o. na podstawie danych w CV Twojej indywidualnej sylwetki pracownika. Szczegółowe informacje dotyczące przetwarzania danych osobowych przez Grupę OLX sp. z o.o. znajdziesz w Polityce Prywatności
Dodaj załącznik

Dopuszczalne typy plików: jpg, jpeg, png, doc, pdf, gif, zip, rar, tar, txt, xls, docx, xlsx, odt Maksymalny rozmiar pliku to 2 MB

Wszystkie ogłoszenia tego użytkownika

Ogłoszenia użytkownika Katarzyna

Brak zdjęcia

od 17 zł/godz.do 40 zł/godz.

od 15 zł/godz.do 40 zł/godz.

Multimedia - zostań konsultantem ds TV

Obsługa klienta / call center

17 maj

od 15 zł/mies.do 21 zł/mies.

od 2 500 zł/mies.do 4 000 zł/mies.

Infolinia - odbieranie połączeń przychodzących

18 kwi

od 2 300 zł/mies.do 5 000 zł/mies.

Pokaż pozostałe ogłoszenia tego użytkownika
15 - 25 zł/godz.

Kraków, Małopolskie, Czyżyny

Pokaż na mapie