To ogłoszenie jest nieaktualne.
Zobacz podobne ogłoszenia w kategorii Produkcja w Opolskiem.

Praca szwaczka

Opis
<p>Firma ELTAP z siedzibą w Mroczeniu poszukuje pracowników na stanowisko:

SZWACZKA Z DOŚWIADCZENIEM

Miejsce pracy: Mroczeń 203

Opis stanowiska:

• szycie elementów tapicerskich

Wymagania:

• wykształcenie dowolne,

• mile widziane doświadczenie w krawiectwie, rozkroju i szyciu materiałów,

• umiejętność pracy w zespole,

• spostrzegawczość

• sumienność, dokładność i zaangażowanie w wykonywaną pracę,

• pracowitość.

Oferujemy:

• wszystkie niezbędne narzędzia pracy, pełne wyposażenie stanowiska pracy,

• pracę w prężnie rozwijającej się polskiej firmie w zespole młodych ambitnych ludzi,

• stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę,

• atrakcyjne zarobki, miesięczny okres przyuczenia,

• średnie wynagrodzenie na tym stanowisku brutto 3600zł,

• możliwość przystąpienia do ubezpieczenia grupowego.

DANE PRACODAWCY

Krótki opis działalności gospodarczej: Produkcja pozostałych mebli

Adres: MROCZEŃ 203; 63-611 MROCZEŃ

Osoba do kontaktu: MATEUSZ PIEPRZ

Numer telefonu: 609 - pokaż numer telefonu - </p>
  • Dodane o 12:33, 4 sierpnia 2019
  • Wyświetleń:4
  • ID ogłoszenia: 527507220

Ogłoszenia użytkownika Mateusz