To ogłoszenie jest nieaktualne.
Zobacz podobne ogłoszenia w kategorii Produkcja w Łódź.

Praca produkcja - 40 nowych miejsc pracy! Łódź.

Łódź, Łódzkie, Śródmieście Dodane o 13:19, 28 grudnia 2018, ID ogłoszenia: 475000273
Już dzisiaj zrób coś dla Siebie- zadbaj o stabilną przyszłość! Masz doświadczenie w pracy na produkcji lub chcesz je zdobyć? Szukasz stabilnego zatrudnienia ? Chciałbyś zacząć od zaraz? Tak ?! Szukamy właśnie Ciebie !!Dołącz do grona pracowników i rozpocznij pracę na stanowisku pracownik produkcji/operator procesu polerowania
Chcesz dowiedzieć się więcej?

- aplikuj na to ogłoszenie,
- wyślij sms o treści "praca polernia" -oddzwonimy
- zadzwoń na numer 697 - pokaż numer telefonu -

oferujemy

- stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę tymczasową (opłacane składki Zus +płatny urlop),
- możliwość zatrudnienia na stałe już po 3 m-cach pracy,
- atrakcyjne wynagrodzenie(17,00 zł bruto/h+ premię jakościową (do 400 PLN)+ dodatek za pracę w nocy,
- dodatek za system pracy w przypadku 4-brygad,
- atrakcyjny pakiet benefitowy (karta sportowa, opieka medyczna, liczne zniżki na zakupy, do kina)

zadania

- polerowanie komponentów aluminiowych,
- przygotowanie detali do dalszego procesu,
- dbałość o porządek na stanowisku pracy.

oczekujemy

- chęci i motywacji,
- gotowości do pracy w systemie 4-brygadowym lub 3-zmianowym.

Czekamy właśnie na Ciebie !!!
Agencja zatrudnienia – nr wpisu 47
Wyświetleń:2620
Wszystkie ogłoszenia tego użytkownika

Ogłoszenia użytkownika Piotr Kamiński

Magazynier

Magazynier

9 sty

Młodszy specjalista ds. finansów

Finanse / księgowość

9 sty

od 2 800 zł/mies.do 3 300 zł/mies.

Operator CNC

Produkcja

2 sty

Pokaż pozostałe ogłoszenia tego użytkownika