To ogłoszenie jest nieaktualne.
Zobacz podobne ogłoszenia w kategorii Produkcja w Borysowszczyzna.

Praca/pracownik produkcji/pracownik pakowania Siemiatycze

Borysowszczyzna, siemiatycki, Podlaskie Dodane o 15:00, 11 grudnia 2018, ID ogłoszenia: 495779905
Szukasz stabilnego zatrudnienia z atrakcyjnym wynagrodzeniem?
Mamy pracę właśnie dla Ciebie!
Obecnie, dla naszego Klienta poszukujemy osób do pracy na stanowisko: pracownik produkcji

oferujemy
- umowę o pracę tymczasową na pełny etat (ZUS, urlop itp.);
- wynagrodzenie podstawowe + premia (1700 - 2100 zł „NA RĘKĘ”);
- dodatek nocny za pracę w godzinach nocnych;wynagrodzenie zawsze na czas;
- stabilne zatrudnienie;benefity pozapłacowe;
- zdobycie cennego doświadczenia;
- szkolenia i rozwój;stałą opiekę konsultanta na terenie zakładu pracy;
- ciepły posiłek każdego dnia.

zadania
- proste prace manualne;
- utrzymanie porządku na stanowisku pracy;
- sortowanie i kontrola jakości;

oczekujemy
- książeczki do celów sanitarno-epidemiologicznych;
- dyspozycyjności i gotowości do pracy w systemie 3 zmianowym i czterobrygadowym
- zdolności manualnych

Prosimy o aplikacje a na pewno skontaktujemy się z kandydatami. Kontakt telefoniczny pod numerem telefonu 693 - pokaż numer telefonu - od poniedziałku do piątku w godz 8:00-16:00

Agencja zatrudnienia – nr wpisu 47
Wyświetleń:125
Wszystkie ogłoszenia tego użytkownika

Ogłoszenia użytkownika Marzena Krzeska

pracownik produkcji

Produkcja

13 sty

Młodszy Ślusarz

Produkcja

dzisiaj
19:42

Kontrola Jakości

Produkcja

dzisiaj
19:22

Selekcjoner Opakowań Szklanych

Produkcja

dzisiaj
19:22

Pracownik Produkcji

Produkcja

dzisiaj
19:17

Pokaż pozostałe ogłoszenia tego użytkownika