Obserwuj

Praca opiekunki, wychowawcy, położnej w żłobku

Wrocław, Dolnośląskie, Krzyki Dodane o 01:23, 18 lutego 2019, ID ogłoszenia: 511245754

Poszukujemy kandydatów na stanowisko opiekuna(ki) i wychowawcy, położnej dzieci w nowopowstającym muzycznym żłobku we Wrocławiu, ul. Świstackiego, ruszamy z początkiem kwietnia.

zakres obowiązków:

-przygotowywanie i prowadzenie zajęć dydaktycznych, zgodnie z planem edukacyjnym obowiązującym w żłobku

-doskonalenie swojej wiedzy i umiejętności, aktywne udzielanie się w tworzeniu pomocy edukacyjnych do zajęć,

-dbanie o czystość, ład i porządek w pomieszczeniach Żłobka,

-współpraca z wszystkimi pracownikami oraz rodzicami dzieci,

-pomoc dzieciom podczas wykonywania czynności higienicznych.

Oczekiwania zgodne z ustawą o opiece nad dziećmi do lat 3 z 4 lutego 2011r. w skrócie:

-wykształcenie pedagogiczne, opiekuńczo wychowawcze lub kwalifikacje położnej, pielęgniarki, opiekunki dziecięcej, nauczyciela wychowania przedszkolnego, nauczyciela edukacji wczesnoszkolnej, lub

-wykształcenie średnie oraz minimum 2 lata doświadczenia na stanowisku opiekuna dzieci do lat 3 lub ukończony kurs opiekuna dzieci w wieku do lat 3, zgodnie z ustawą o opiece nad dziećmi do lat 3

Kwalifikacje oraz doświadczenie powinno być poświadczone odpowiednimi dokumentami, np. świadectwem pracy lub dyplomem uczelni wyższej.

Oferujemy:

- dobrą atmosferę pracy

- atrakcyjne warunki zatrudnienia w ramach umowy o pracę

- elastyczne godziny pracy

- możliwość rozwoju zawodowego

- możliwość realizacji własnych pomysłów, jak i udziału w inicjatywach podejmowanych przez nas.

Chętnie zatrudniamy osoby z orzeczeniem o niepełnosprawności.

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV.

Zastrzegamy sobie odpowiedź na wybrane zgłoszenia.

Skontaktuj się z ogłoszeniodawcą

Przesyłając CV wyrażasz zgodę na stworzenie przez Grupę OLX sp. z o.o. na podstawie danych w CV Twojej indywidualnej sylwetki pracownika. Szczegółowe informacje dotyczące przetwarzania danych osobowych przez Grupę OLX sp. z o.o. znajdziesz w Polityce Prywatności
Dodaj załącznik

Dopuszczalne typy plików: jpg, jpeg, png, doc, pdf, gif, zip, rar, tar, txt, xls, docx, xlsx, odt Maksymalny rozmiar pliku to 2 MB

2 500 - 3 100 zł/mies.

Wrocław, Dolnośląskie, Krzyki

Pokaż na mapie