To ogłoszenie jest nieaktualne.
Zobacz podobne ogłoszenia w kategorii Pozostałe oferty pracy w Kraków.

Praca online/Chałupnicza/Umowa/Specjalista ds. Marketingu

Kraków, Małopolskie, Bieńczyce Dodane o 20:16, 15 kwietnia 2019, ID ogłoszenia: 520378988
2 000 - 5 000 zł/mies.
Poszukuję partnerów do współpracy w dynamicznie rozwijającym się Zespole.

Jeśli chcesz zostać „przedsiębiorcą z laptopem” i spełniasz poniższe wymagania ta oferta może być właśnie dla Ciebie.

Wymagania:

- skończone 18 lat,

- obywatelstwo polskie,

- komputer , tablet lub smartfon z dostępem do Internetu,

- obsługa komputera na poziomie podstawowym,

- motywacja do pracy i osiągania wysokich wyników.

Co oferujemy?

- praca zdalna, w domu,

- elastyczny grafik,

- niezbędne narzędzia do pracy,

- szkolenia,

- wysokie wynagrodzenie,

- pełne wsparcie działu IT oraz marketingu i reklamy,

- umowa ( najem powierzchni reklamowej i z tego tytułu osiągany będzie dochód )

Opis stanowiska pracy:

- prowadzenie działań promocyjno-reklamowych dla Firm/Spółek zewnętrznych,

- nadzorowanie poprawności działań reklamowych witryn internetowych,

- tworzenie narzędzi reklamowych,

- działania reklamowe odbywają się na domenach udostępnionych przez Nas,

- przedstawiamy gotowy plan marketingowy,

- reklamujemy bardzo szeroki zakres produktów: szkolenia, produkty bankowe, produkty pozabankowe, ubezpieczenia, szkoły językowe i wiele innych.

Współpracujemy z polskimi firmami, które istnieją od ponad 15 lat na rynku i właśnie te firmy wypłacają Nam wynagrodzenie. Oczywiście zawierana jest umowa.

Możesz potraktować Moją propozycję jako dodatek do standardowej pracy na etacie lub po jakimś czasie zrezygnować z etatu i zarabiać w 100% online.

Możliwość atrakcyjnych zarobków. - na początek do 1750 zł w tydzień działania po 2-3 godziny dziennie bez inwestycji.

Wynagrodzenie jakie możesz uzyskać zależy od Twojego zaangażowania, nawet 5000 zł miesięcznie.

Proszę o kontakt osoby poważnie zainteresowane, szanujmy swój czas. Jeśli nie wierzysz w zarobek w internecie i myślisz, że to ściema oraz kolejna piramida finansowa to proszę nie wykazuj zainteresowania i poszukaj czegoś innego.

Jeśli natomiast jest inaczej, jesteś świadomy/a, że w Internecie są ogromne możliwości, a może dotychczas trafiłeś/aś na nieodpowiednie osoby prowadzące i się zraziłeś/aś, a mimo to jesteś w stanie poświęcić trochę czasu to zapraszam, Moja oferta jest przeznaczona właśnie dla Ciebie.

Jeżeli ogłoszenie jest wciąż widoczne oznacza to, że jest aktualne.

Po kliknięciu przycisku „APLIKUJ” zostaniesz przeniesiony na Moją stronę gdzie opowiadam o szczegółach współpracy.

Do usłyszenia.
Wyświetleń:1396