Obserwuj

Praca od zaraz na magazynie! 19 zł brutto

Sochaczew, sochaczewski, Mazowieckie Dodane o 09:00, 9 stycznia 2019, ID ogłoszenia: 487688544

Fenix Poland S.A. tworzą ludzie, posiadający wieloletnie, międzynarodowe doświadczenia zawodowe oraz wypracowane i sprawdzone metody obsługi Klientów na najwyższym poziomie. Na co dzień współpracujemy z sukcesem z największymi firmami produkcyjnymi oraz logistycznymi.
Agencja Pracy Fenix Poland S.A. (nr certyfikatu 15344) PILNIE poszukuje dla swojego klienta w okolicy Pruszkowa kandydatów do pracy w sortowni paczek.

MIEJSCE PRACY: PARZNIEW

ATRAKCYJNE WYNAGRODZENIE I DARMOWY TRANSPORT NA TRASIE SOCHACZEW- BŁONIE-PARZNIEW

OBOWIĄZKI:

- Przyjmowanie, rozładunek i załadunek samochodów z przesyłkami kurierskimi
- Sortowanie przesyłek

WYMAGANIA:

- Rzetelność , punktualność
- Gotowość do pracy w porze nocnej od 20:00- 04:00: 19:00-05:00
- Chęć do pracy fizycznej

OFERUJEMY:

- Zatrudnienie na podstawie umowy zlecenia
- Stawkę podstawową plus premie frekwencyjne,
- Pracę od poniedziałku do piątku
- Bezpłatny transport do i z miejsca pracy
- Dobrą atmosferę w pracy

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji

Prosimy o dopisanie w CV:
„Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Fenix Poland S.A. moich danych osobowych zawartych w dokumentach rekrutacyjnych w celu i dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji, jak również dla potrzeb przyszłych rekrutacji prowadzonych przez Fenix Poland S.A.”
Fenix Poland S.A. z siedzibą w Łodzi, ul. Piotrkowska 270, 90-361 Łódź, jako administrator danych osobowych, informuje Panią / Pana, iż:
• podanie danych jest dobrowolne ale niezbędne w celu przeprowadzenia procesu rekrutacji,
• podane dane będą przetwarzane na podstawie art. 6 ust. 1 pkt a) i zgodnie z treścią rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 85/46/WE,
• dane osobowe będą przechowywane przez okres niezbędny do przeprowadzenia procesu rekrutacji oraz, w przypadku wyrażenia stosownej zgody, przez okres 3 lat od zakończenia tego procesu na potrzeby przyszłych procesów rekrutacyjnych,
• posiada Pani / Pan prawo dostępu do treści swoich danych i ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych oraz prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem,
• przysługuje Pani / Panu prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego, jeśli uzna Pani / Pan, iż przetwarzanie danych osobowych dotyczących Pani / Pana narusza przepisy rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 85/46/WE,
• Pani / Pana dane mogą zostać udostępnione pracodawcy użytkownikowi lub podmiotowi zlecającemu Fenix Poland S.A. przeprowadzenie rekrutacji na wskazane w ogłoszeniu stanowisko.”

Skontaktuj się z ogłoszeniodawcą

Przesyłając CV wyrażasz zgodę na stworzenie przez Grupę OLX sp. z o.o. na podstawie danych w CV Twojej indywidualnej sylwetki pracownika. Szczegółowe informacje dotyczące przetwarzania danych osobowych przez Grupę OLX sp. z o.o. znajdziesz w Polityce Prywatności
Dodaj załącznik

Dopuszczalne typy plików: jpg, jpeg, png, doc, pdf, gif, zip, rar, tar, txt, xls, docx, xlsx, odt Maksymalny rozmiar pliku to 2 MB

Wszystkie ogłoszenia tego użytkownika

Ogłoszenia użytkownika Fenix Poland

Brak zdjęcia

od 15 zł/mies.do 16 zł/mies.

od 3 300 zł/mies.do 3 800 zł/mies.

od 15 zł/godz.do 17 zł/godz.

od 3 300 zł/mies.do 3 480 zł/mies.

od 2 500 zł/mies.do 3 800 zł/mies.

Pokaż pozostałe ogłoszenia tego użytkownika
17 - 19 zł/godz.

Sochaczew, sochaczewski, Mazowieckie

Pokaż na mapie