Obserwuj

PRACA od zaraz - biuro - pracownik biurowy obsługa klienta

Wrocław, Dolnośląskie, Stare Miasto Dodane o 16:24, 21 marca 2019, ID ogłoszenia: 511247933

UWAGA : TO NIE JEST PRACA DLA CUDZOZIEMCÓW. (ze względu na barierę językową)

UWAGA: Wszelkie informacje dodatkowe proszę umieszczać w treści CV a nie w

wiadomościach na OLX, gdyż nie są one czytane.

GRUPA VEX to kilka wrocławskich firm windykacyjnych, zajmujące się obsługą

wierzytelności zleconych od innych firm oraz długów, które kupiliśmy.

Nie jesteśmy korporacyjnym molochem.

Nie jesteśmy open space call center.

Dla nas najważniejszy jest człowiek i budowanie z nim dobrych relacji.

Nie masz doświadczenia? To świetnie! Właśnie CIEBIE szukamy!

Wszystkiego Cię NAUCZYMY!

SZUKAMY 8 OSÓB, z którymi podpiszemy umowy w tym miesiącu!

Poszukujemy osób na stanowisko Pracownik Biurowy w Biurze Windykacji, którzy

będą zajmować się pracą w naszym klimatyzowanym biurze na 6-stym piętrze,

biurowca FAT na ul. Grabiszyńskiej.

Pracujemy w systemie zmianowym od 7:00 do 22:00, także w soboty. Praca

zarówno na umowę o pracę jak i na umowę zlecenie -

zmiany danego dnia mogą mieć 7, 8 lub 9 godzin, czasami 10 - ale wtedy w

inny dzień pracuje się krócej niż 8 godzin. Za przepracowaną sobotę przypada

dzień wolny w tygodniu - ilość godzin do przepracowania w miesiącu

determinuje kodeks pracy.

UWAGA: Mile widziane osoby z orzeczeniem niepełnosprawności.

Zakres obowiązków:

1. Odbieranie telefonów przychodzących i prowadzenie rozmów zgodnie z

przyjętymi wytycznymi

2. Wykonywanie połączeń telefonicznych do petentów firmy

3. Poznawanie sytuacji finansowej i rodzinnej osób mających problem ze spłata swoich zobowiązań w terminie

4. Negocjowanie warunków spłaty, dobór najlepszych rozwiązań, ofert, ugód dla osób zadłużonych.

5. Sporządzanie notatek z przeprowadzonych rozmów i zaproponowanych

 rozwiązań

6. Przygotowywanie korespondencji do osób mających problem ze spłata swoich zobowiązań w terminie.

Wymagania:

1. Umiejętność prowadzenia rozmowy z klientem oraz badania potrzeb i

sytuacji Klienta

2. Dobra znajomość obsługi komputera, telefonu stacjonarnego oraz

komórkowego

3. Znajomość programu Open Office lub Microsoft Word

CO GWARANTUJEMY NASZYM PRACOWNIKOM?

Urodzinowe WHISKY dla każdego jubilata!

Rocznicowe KOSZE z niespodziankami dla każdego!

Cykliczne poranki z kawą COSTA - aby się milej pracowało!

Wtorki z KFC!

Drugie zmiany z PIZZĄ!

WITA FIT - OWOCOWE dni dla chętnych, a dla reszty soczyste BURGERY!

Torty okolicznościowe!

Wypady do kina

Wspólne integracyjne biesiady we Wrocławskich restauracjach - ze szczególnym

uwzględnieniem członków "koła miłośników kotleta mielonego"

Inne niespodzianki!

Oferujemy:

1. Szkolenia wewnętrzne, na których wszystkiego Cię nauczymy!

2. Szkolenia zewnętrzne (także wyjazdowe) z renomowanymi firmami

szkoleniowymi w Polsce!

3. Elastyczny grafik (jeden tydzień na pierwszą zmianę, kolejny na drugą)

4. Możliwość rozwoju zawodowego, uzyskania referencji

5. Wynagrodzenie:

a) Podstawowe (zasadnicze) liczone za godzinę pracy - 11zł netto za

godzinę na początek.

b) Premia uznaniowa za ponadprzeciętne zaangażowanie

c) Premia wskaźnikowa za realizację wyznaczonych celów ilościowych

d) Premia prowizyjna za realizację celów kwotowych.

e) Konkursy i nagrody, w których wygrać można dodatkowe pieniądze, nagrody

 rzeczone, bilety do kina/teatru/koncerty

f) Premia dla pracownika kwartału

g) Premia Roczna-Świąteczna dla pracowników, którzy przepracowali u nas

przynajmniej pełne 9 miesięcy

6. Umowa o pracę po spełnieniu wymagań po okresie próbnym, a jeśli wolisz to

umowa zlecenie (min. 168 godzin miesięcznie do pracy - pełny wymiar pracy w danym miesiącu.).

7. KAŻDY 24 GRUDNIA (WIGILIA) oraz KAŻDA WIELKA SOBOTA jest u nas DNIEM

WOLNYM OD PRACY - nawet jeśli jest to normalny roboczy dzień.

UWAGA: Jeżeli zdarzy się tak, że w ciągu 6 miesięcznego okresu szkoleniowo - próbnego pełnopłatnego nie

zdążysz osiągać oczekiwanych do umowy o pracę rezultatów swojej pracy to

zostanie Ci zaproponowany kolejny okres na umowie zlecenie do czasu, aż

spełnisz normy ilościowe i jakościowe.

UWAGA: Spotkania rekrutacyjne będą umawiane w okresie 10-3 MARCA 2019

UWAGA 2: Plik z cv prosimy nazwać swoim imieniem i nazwiskiem, a nie

"cv.doc"

UWAGA 3: PRACA TAKŻE DLA OSÓB Z ORZECZONĄ CZĘŚCIOWĄ NIEPEŁNOSPRAWNOŚCIĄ.

Uwaga budynek nie jest przystosowany dla wózków inwalidzkich.

Skontaktuj się z ogłoszeniodawcą

Przesyłając CV wyrażasz zgodę na stworzenie przez Grupę OLX sp. z o.o. na podstawie danych w CV Twojej indywidualnej sylwetki pracownika. Szczegółowe informacje dotyczące przetwarzania danych osobowych przez Grupę OLX sp. z o.o. znajdziesz w Polityce Prywatności
Dodaj załącznik

Dopuszczalne typy plików: jpg, jpeg, png, doc, pdf, gif, zip, rar, tar, txt, xls, docx, xlsx, odt Maksymalny rozmiar pliku to 2 MB

2 250 - 2 500 zł/mies.

Wrocław, Dolnośląskie, Stare Miasto

Pokaż na mapie