To ogłoszenie jest nieaktualne.
Zobacz podobne ogłoszenia w kategorii Praca za granicą w Opole.

Praca Niemcy(Erfurt)- Slusarz narzedziowy / narzedziowiec z niemieckim

Jesteśmy niemiecką firmą działąjcą na rynku od ponad 30 lat. Gwarantujemy stałą niemiecką umowę o pracę, godne zarobki oraz godne warunki pracy

Opis stanowiska:

  • prace montażowe oraz produkcja narzedzi do pras, zgodnie z obowiazujacymi standardami
  • konserwacja narzedzi oraz maszyn takich jak m.in. prasy
  • regeneracja i biezace utrzymanie w ruchu narzedzi
  • prace remontowe maszyn i urządzeń
  • analiza bledow w procesie produkcyjnym i ich poprawa
  • precyzyjne prace ślusarskie

Wymagania:

  • Kierunkowe wykształcenie zawodowe jako ślusarz, monter, mechanik lub wieloletnie doswiadczenie w zawodzie
  • Umiejetnosc naprawy i konserwacji narzedzi zdodnie z dokumentacja techniczna
  • Znajomosc jezyka niemieckieo na poziomie A2/ B1
  • Staranności oraz sumienności w wykonywaniu powierzonych obowiązków
  • Mile widziane prawo jazdy kat. B. oraz wlasny samochód na wyjazd

Oferujemy:

  • Niemiecką umowę o pracę na czas nieokreślony
  • Atrakcyjne wynagrodzenie ok. 2000€ netto/ miesiac + darmowe zakwaterowanie
  • Bonusowe wynagrodzenie na święta i urlop
  • Opłacenie składek emerytalnych
  • Ubezpieczenie zdrowotne dla pracownika i członków rodziny
  • Opieka polskojęzyczna przez cały okres zatrudnienia

    Zainteresowanych prosimy o kontakt telefoniczny od poniedzialku do piatku w godzinach od 8:00- 16:00 pod numerem 493 - pokaż numer telefonu - 78510
  • Dodane o 14:42, 20 maja 2020
  • Wyświetleń:482
  • ID ogłoszenia: 605945362

Ogłoszenia użytkownika AIDe PersonalService