Obserwuj

Praca na weekendy !Restauracja KFC Bałtycka zatrudni pracowników.

Poznań, Wielkopolskie, Stare Miasto Dodane o 11:43, 12 listopada 2018, ID ogłoszenia: 492892299
Ця вакансія відкрита і для українських громадян. Будь ласка, подавайте ваше резюме.
Masz trochę wolnego czasu,który chciałbyś/-ałabyś produktywnie wykorzystać , a może szukasz stabilizacji zawodowej ??
Chcesz pogodzić naukę z pracą? - Zapraszam do współpracy:)
Wiem, że masz cechy, których nie można zmierzyć lub po prostu wpisać do życiorysu, dlatego daj się poznać!
Dołącz do Nas i bądź częścią Mojego Zespołu :))

Twoje zadania
• Przygotowywanie produktów KFC zgodnie ze standardami oraz dbanie o ich jak najwyższa jakość
• Utrzymywanie czystości w miejscu pracy
• Współpraca w zespole i wsparcie w realizacji celów restauracji

Nasze oczekiwania
• Otwartość i komunikatywność
• Pozytywna energia i pomysłowość
• Dokładność, odpowiedzialność, zaangażowanie
• Wyznaczanie ambitnych celów

Nasza oferta
• Ciekawa, stabilna, pełna wyzwań praca
• Pakiet profesjonalnych szkoleń i możliwość rozwoju, praca na umowę zlecenie / umowę o pracę
• Praca w przyjaznej atmosferze, w dynamicznym, otwartym zespole nastawionym na realizację ambitnych celów
• Szansa na zdobycie doświadczenia zawodowego
• Grafik dostosowany do indywidualnych potrzeb,to Ty decydujesz ile dni w tygodniu pracujesz ;)
• Atrakcyjny pakiet benefitów oraz nagrody i premie za dobre wyniki pracy oraz atrakcyjne wynagrodzenie.

Oferta skierowana również do osób po 50 roku życia oraz z orzeczeniem o niepełnosprawności.
Wszystkie ogłoszenia tego użytkownika

Ogłoszenia użytkownika KFC

Pokaż pozostałe ogłoszenia tego użytkownika

O firmie

KFC ROZROSŁO SIĘ JUŻ DO 18 000 RESTAURACJI NA CAŁYM ŚWIECIE?

Jesteśmy w ponad 100 krajach, a każdego dnia odwiedza nas kilkanaście milionów klientów. Aż trudno dziś uwierzyć, że w 1930 roku, gdy Harland Sanders zakładał pierwszą restaurację KFC, miał tylko wyjątkowy przepis na kurczaka i ogromną wiarę, że odniesie sukces. Od początku przyświecała mu również jedna zasada, której był wierny, i której bezwzględnie przestrzegał: „W to, co robisz, angażuj się maksymalnie I rób to jak najlepiej!”

Dziś, mimo że od tamtej pory minęło już wiele lat, nadal ją wyznajemy. Wierzymy, że to właśnie ona stoi za sukcesem KFC i za jej sprawą tak wielu ludzi wybiera dziś nasze restauracje – tu czując się komfortowo, ufając nam i doceniając nasze starania.

Lubisz spędzać czas z innymi ludźmi? My też! Stawiamy na ludzi, bo to dzięki nim nasi goście codziennie wychodzą z restauracji KFC zadowoleni. Każda przygotowana kanapka czy napój smakują tak dobrze dzięki wspaniałym ludziom, którzy ciężko pracują i dokładają wszelkich starań, żeby dostarczyć gościom jak najlepsze produkty

W KFC dbamy o rozwój naszych pracowników tworząc super atmosferę w miejscu pracy. To właśnie ONI sprawiają, że nasi goście otrzymują produkty najwyższej jakości. Dzięki ich wspaniałemu uśmiechowi i pozytywnej energii wielu z nich do nas wraca!

Warto wspomnieć, że ponad 85% awansów w KFC odbywa się w wewnętrznych procesach rekrutacyjnych. W KFC można z powodzeniem połączyć pracę z nauką i dobrą zabawą. Pakiet benefitów, szkoleń, rozwijanie kompetencji w zespołach to klucz do sukcesu w naszej firmie. Szukamy osób otwartych, komunikatywnych z pozytywną energią, takich które nie boją się nowych wyzwań.

A jeśli nie masz doświadczenia? To nic, wszystkiego Cię nauczymy!

Odwiedź nasz instagram albo na stronę kariery i poznaj nas bliżej!
... czytaj więcej