To ogłoszenie jest nieaktualne.
Zobacz podobne ogłoszenia w kategorii Kasjer / ekspedient w Śląskiem.

Praca na wakacje – Imielin

Opis
<p>Jeronimo Martins Polska S.A.</p>

<p><strong>Opis stanowiska:</strong></p>
<p>Osoba zatrudniona na powyższym stanowisku odpowiedzialna będzie m.in. za: zapewnienie profesjonalnej obsługi klienta zgodnie ze standardami firmy, rozładunek dostaw towarów, dbanie o estetyczny wygląd i właściwy sposób ekspozycji towarów oraz czystość w sklepie.</p>

<p><strong>Wymagania:</strong></p>
<ul>
<li>gotowość do pracy w różnych porach dnia oraz w różne dni tygodnia (także w soboty i niedziele),</li>
<li>gotowość do pracy fizycznej,</li>
<li>rzetelność i uczciwość,</li>
<li>łatwość nawiązywania kontaktów, umiejętność pracy w zespole,</li>
<li>książeczka do celów sanitarno - epidemiologicznych.</li>
</ul>

<p><strong>Oferujemy:</strong></p>
<ul>
<li>atrakcyjną stawkę godzinową,</li>
<li>pracę w systemie zmianowym,</li>
<li>zatrudnienie w oparciu o&nbsp;umowę zlecenie na okres wakacyjny,</li>
<li>możliwość zdobycia pierwszego doświadczenia zawodowego.</li>
</ul>
<p>&nbsp;<strong>Masz pytania? Zadzwoń:&nbsp;+ 222 - pokaż numer telefonu - </strong></p>

<p>Powyżej podawane przez Ciebie dane osobowe w formularzu aplikacyjnym oraz we wgrywanym CV są zbierane przez nas - spółkę Jeronimo Martins Polska Spółka Akcyjna z siedzibą przy ul. Żniwnej 5, 62-025 w Kostrzynie („Administrator”, „nas”), jako administratora Twoich danych osobowych w celu udziału w procesie rekrutacyjnym na stanowisko do nas. W każdej chwili możesz skorzystać z&nbsp;przysługujących Ci praw, w tym wycofać zgodę na przetwarzanie danych, uzyskać dostęp do swoich danych; poprosić o: sprostowanie i uzupełnienie danych, usunięcie danych; ograniczenie przetwarzania danych; wyrazić sprzeciw wobec przetwarzania danych, wystąpić o przeniesienie danych i ze skargą do organu nadzorczego. Nasza Polityka Prywatności jest dostępna na stronie: www.karierawjm.pl Szczegóły odnośnie przysługujących Ci praw znajdziesz tutaj: https://karierawjm.pl/wp-content/uploads/2018/05/2018-05-14-Polityka-Prywatno%C5%9Bci-Jeronimo-Martins-Polska.pdf</p>
  • Dodane o 16:46, 11 czerwca 2019
  • Wyświetleń:4
  • ID ogłoszenia: 536266880

Ogłoszenia użytkownika Jeronimo Martins Polska S.A.