To ogłoszenie jest nieaktualne.
Zobacz podobne ogłoszenia w kategorii Produkcja w Olesno.

Praca na stanowisku - Kontroler Jakości

Olesno, oleski, Opolskie Dodane o 11:38, 22 marca 2019, ID ogłoszenia: 519615448

Firma Z.W.U.H. BOMAR MEBLE przyjmie na stanowisko:

Kontroler Jakości:

Miejsce pracy: Olesno

Godziny: 6-14

Praca jednozmianowa

Obowiązki:

  • Odbiór jakościowy stołów i krzeseł.
  • Pakowanie produktów do wysyłki/na magazyn.

Oferujemy:

  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
  • Pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku.
  • Szkolenie stanowiskowe
  • Możliwość doskonalenia zawodowego i rozwoju
  • Atrakcyjne wynagrodzenie uzależnione od posiadanych umiejętności i doświadczenia.

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk wiadomości

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dnia 29.08.1997 r. o ochronie danych osobowych Dz. U. z 2014r., poz. 1182 ze zm.)”

Wyświetleń:986

Ogłoszenia użytkownika Joanna

Brak zdjęcia

Praca na stanowisku - Kierowca