To ogłoszenie jest nieaktualne.
Zobacz podobne ogłoszenia w kategorii Magazynier w Jaroszowiec.

Praca na produkcji szkła! Do 3800 zł miesięcznie!

3 800 zł/mies.

Gi Group jest międzynarodową agencją pracy i doradztwa personalnego. Prowadzimy działalność w zakresie m.in. stałego i czasowego zatrudnienia, wyszukiwania i selekcji oraz outsourcingu. Dzięki bezpośredniej obecności i partnerstwom strategicznym działamy w 57 krajach świata. Posiadamy Certyfikat Ministerstwa Gospodarki i Pracy nr 570.

Szukasz pracy? Chcesz zdobyć nowe doświadczenie? To właściwy adres!

Obecnie dla naszego Klienta poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Pracownik produkcyjny

Zakres obowiązków:

  • Praca na produkcji szyb
  • Przetwarzanie szkła za pomocą maszyn produkcyjnych
  • Ręczne sortowanie oraz przenoszenie szkła.
  • Przewożenie szkła za pomocą wózków widłowych
  • Obsługa maszyn CNC
  • Inne proste prace produkcyjne zlecone przez przełożonego

Oczekujemy:
  • Gotowości do pracy fizycznej ok. 200 godzin miesięcznie
  • Mile widziane posiadanie uprawnień UDT
  • Mile widziane doświadczenie w obsłudze maszyn CNC
Oferujemy:

  • Umowa o pracę lub umowa zlecenie!
  • Możliwość wyrabiania nadgodzin (ok. 200h miesięcznie)
  • Atrakcyjne warunki finansowe + premie (łącznie 3800 zł brutto/mies)
  • Dofinansowanie do zakwaterowania (600 zł)
  • Dofinansowanie transportu do miejsca pracy (w zależności jak daleko znajduje się mieszkanie pracowników)
  • Wyrabiamy karty pobytu! (i pokrywamy koszta)

Jak przesłać CV?

Wyślij do nas CV i wypełnij formularz zgód na przetwarzanie danych osobowych za pomocą przycisku Aplikuj, abyśmy mogli skontaktować się z Tobą.

Dziękujemy!

  • Dodane o 14:08, 29 czerwca 2020
  • Wyświetleń:1881
  • ID ogłoszenia: 609814195

Ogłoszenia użytkownika Gi Group