To ogłoszenie jest nieaktualne.
Zobacz podobne ogłoszenia w kategorii Praca za granicą w Rzeszów.

Praca na produkcji samochodów w Wielkiej Brytani bez znajomości języka

Rzeszów, Podkarpackie Dodane o 15:24, 28 lutego 2019, ID ogłoszenia: 509034190
48 - 86 zł/godz.

Aktualne od zaraz ogłoszenie pracy w Anglii na produkcji przy montażu samochodów w fabryce z Sunderland.

Zatrudnienie bez znajomości języka z zakwaterowaniem na miejscu.

Stanowisko: pracownik produkcji

Miejsce pracy: Sunderland

Liczba miejsc: 6

Start: od zaraz

Wynagrodzenie: 14,00 – 18,00 GBP/h brutto

Zadania:

Prace związane z montażem poszczególnych komponentów pojazdu na linii produkcyjnej. Każdy pracownik odpowiada za jeden z etapów montażu. Praca jest powtarzalna, ale zdarza się rotowanie między kolejnym stanowiskami.

Wymagania:

– mile widziana znajomość języka angielskiego

– atutem będzie doświadczenie na produkcji lub wykształcenie w kierunku mechanika

– dyspozycyjność do podjęcia stałej pracy w UK

– gotowość do szybkiego podjęcia zatrudnienia

Oferujemy:

– atrakcyjne warunku finansowe uzależnione od doświadczenia i stopnia znajomości języka

– możliwość skorzystania z bezpłatnego zakwaterowania

– dla najlepszych pracowników stała umowa oraz liczne benefity

– zapewniamy wsparcie dotyczące wszystkich spraw formalnych na miejscu

Aplikacja:

Zgłoszenia proszę wysyłać w formie CV w wiadomości.

Wyświetleń:9927