Obserwuj

Praca na produkcji (proste/lekkie czynności)+premie i benefity

Wrocław, Dolnośląskie, Stare Miasto Dodane o 11:10, 14 grudnia 2018, ID ogłoszenia: 499208670
Dołącz do nas - pracuj przy produkcji najnowocześniejszego sprzętu AGD.
Do firmy Whirlpool poszukujemy pracowników na stanowisko: monter.
Miejsce pracy: fabryka Whirlpool, Wrocław Psie Pole

oferujemy

- pracę w fabryce sprzętu AGD we Wrocławiu (dzielnica Psie Pole)
- umowę o pracę tymczasową (odprowadzone wszystkie składki)
- dwa dni urlopu wypoczynkowego po każdym przepracowanym miesiącu!
- pracę w systemie trzyzmianowym
- pracę od poniedziałku do piątku
- atrakcyjne warunki finansowe 16,90 zł/h
- korzystny system premiowy (premie kwartalne i miesięczne premie frekwencyjne)
- bogaty pakiet benefitów (karta sportowa, prywatna opieka medyczna, rabaty do kin, restauracji, sklepów)

zadania

- praca przy montażu na linii produkcyjnej

oczekujemy

- dyspozycyjności
- sumienności
- zaangażowania

Bezpośrednio przy fabryce znajdują się przystanki autobusowe linii: 128, 130, 141, D.
Jesteś zainteresowany? Wyślij CV (dołącz zgodę na przetwarzanie danych osobowych). Możesz też zadzwonić do nas na numer 605 - pokaż numer telefonu - 6 lub 695 - pokaż numer telefonu - lub wysłać sms o treści "PRACA" oddzwonimy.

Agencja zatrudnienia – nr wpisu 47
Wszystkie ogłoszenia tego użytkownika

Ogłoszenia użytkownika Karolina Pusz

Pracownik produkcji

Produkcja

23 lis

prace manualne