Obserwuj

Praca na produkcji - bez doświadczenia!! Dla kobiet i mężczyzn

Chrzanów, chrzanowski, Małopolskie Dodane o 21:01, 18 października 2018, ID ogłoszenia: 487942998

Adecco Poland Sp. z o.o. należy do międzynarodowej korporacji Adecco S.A. - światowego lidera wśród firm doradztwa personalnego, który posiada 5100 placówek w ponad 60 krajach. W Polsce działamy od 1994 roku. Swoją wiedzą i doświadczeniem służymy w ponad 50 lokalizacjach na terenie kraju. W 2015 roku pracę dzięki Adecco Poland znalazło ponad 60 000 osób. Adecco Poland Sp. z o.o. jest Agencją Zatrudnienia nr 364.
Obecnie dla naszego Klienta poszukujemy Kandydatek/ów do pracy w Chrzanowie na stanowisku pracownik produkcji

DUŻO WOLNYCH MIEJSC PRACY!!!

Miejsce pracy: Chrzanów

Zadania:
• kontrola jakościowa komponentów;
• obsługa maszyn;
• dbanie o porządek na stanowisku pracy;

Wymagania:
• duża motywacja do pracy;
• ukończone 18 lat;
• gotowość do pracy w systemie trzyzmianowym oraz czterobrygadowym;
• nie jest wymagane doświadczenie na produkcji;

Oferujemy:
• zatrudnienie od zaraz na pełen etat;
• atrakcyjne wynagrodzenie (zasadnicze + premia + dodatek za system czterobrygadowy) zawsze na czas!
• umowę o pracę;
• ubezpieczenie dodatkowe;
• program zniżkowy Adecco +Club;
• możliwość zatrudnienia bezpośrednio przez klienta, który zapewnia pełny pakiet socjalny; opiekę medyczną, wczasy pod gruszą;
• możesz polecić kandydatów i otrzymać premię o wartości 500 zł za każdą poleconą osobę

Oferta pracy tymczasowej.

Praca jest zarówno dla Pań jak i dla Panów - poleć ją znajomym!

Wszystkie ogłoszenia tego użytkownika

Ogłoszenia użytkownika Adecco Poland Sp. z o.o.

3 000 zł/mies.

Diagnosta

Produkcja

dzisiaj
12:57

od 3 100 zł/mies.do 3 700 zł/mies.

Kierowca kat. C - 3000 zł netto!

Kierowca / kurier

dzisiaj
12:57

4 200 zł/mies.

Pokaż pozostałe ogłoszenia tego użytkownika

O firmie

Adecco na świecie to ponad 50 lat doświadczenia. Adecco w Polsce budujemy od 25 lat. Charakteryzuje nas odpowiedzialność i profesjonalne podejście zarówno do Kandydatów jak i Klientów.

Jeśli szukasz pracy – pomożemy otworzyć Ci drzwi do tej wymarzonej.

Poszukujesz dobrych pracowników? Znamy ich tysiące.

Pamiętaj, nieważne w jakim miejscu znajdujesz się dzisiaj - pomożemy Ci dotrzeć do kolejnego punktu w rozwoju osobistym lub rozwoju Twojej firmy.
... czytaj więcej