To ogłoszenie jest nieaktualne.
Zobacz podobne ogłoszenia w kategorii Magazynier w Wólka Kosowska.

Praca na nocki! Od zaraz! Darmowy dojazd z Białobrzeg Grójca Tarczyna!

20 - 23 zł/godz.

Gi Group jest międzynarodową agencją pracy i doradztwa personalnego. Prowadzimy działalność w zakresie m.in. stałego i czasowego zatrudnienia, wyszukiwania i selekcji oraz outsourcingu. Dzięki bezpośredniej obecności i partnerstwom strategicznym działamy w 57 krajach świata. Posiadamy Certyfikat Ministerstwa Gospodarki i Pracy nr 570.

Szukasz pracy? Chcesz zdobyć nowe doświadczenie? To właściwy adres!

Obecnie dla naszego Klienta – lidera na rynku logistycznym, poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Sortowacz przesyłek

Zakres obowiązków:

  • Sortowanie paczek zgodnie z określonymi zasadami
  • Praca ze skanerem
  • Proste prace magazynowe

Oczekujemy:

  • Dostępności w godzinach 19:00 -02:00
  • Gotowości do pracy fizycznej
  • Dokładności, odpowiedzialności, uczciwości
  • NIE WYMAGAMY DOŚWIADCZENIA

Oferujemy:

  • Jedna zmiana i wolne weekendy!
  • Stawka 20 zł/h brutto + dodatke nocny!
  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę!
  • Dofinansowanie do karty Multisport, ubezpieczenia, prywatnej opieki medycznej
  • Darmowy posiłek w trakcie pracy!
  • Darmowy dojazd na całej trasie Białobrzegi - Łazy!

Jak przesłać CV?

Wyślij do nas CV i wypełnij formularz zgód na przetwarzanie danych osobowych za pomocą przycisku aplikuj, abyśmy mogli skontaktować się z Tobą.

Dziękujemy!

  • Dodane o 15:54, 26 maja 2020
  • Wyświetleń:5599
  • ID ogłoszenia: 592751615

Ogłoszenia użytkownika Gi Group