To ogłoszenie jest nieaktualne.
Zobacz podobne ogłoszenia w kategorii Magazynier w Łódź.

Praca na magazynie! Widzew, 3 zmiany! Podstawa 3300 zł brutto + premia

3 300 - 3 400 zł/mies.

Oferujemy:

-stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę

-możliwość otrzymania awansu po 3 miesiącach współpracy

-możliwość bezpośredniego zatrudnienia u klienta po 500 h

-wynagrodzenie podstawowe (3300 zł brutto) + premia + dodatek 20% za pracę w nocy

-dofinansowanie do karty sportowej ok system, opieki medycznej oraz ubezpieczenia grupowego

-posiłki regeneracyjne składające się z 2 dań

-praca w systemie 3 zmianowym (6:00 – 14:00, 14:00 – 22:00, 22:00 – 6:00)

Wymagamy:

-uprawnień UDT

-doświadczenie związane z przygotowaniem listów przewozowych

-umiejętność dobrej obsługi komputera

-umiejętność logicznego myślenia

Zadania:

-wysyłka produktu w odpowiednich sekwencjach i na czas

-rozładunek i załadunek towarów

-tworzenie dokumentów wysyłkowych

-obsługa wózka widłowego

  • Dodane o 17:38, 28 września 2020
  • Wyświetleń:1060
  • ID ogłoszenia: 627079489

Ogłoszenia użytkownika Angelika