To ogłoszenie jest nieaktualne.
Zobacz podobne ogłoszenia w kategorii Obsługa klienta / call center w Racibórz.

Praca na magazynie odzieżowym / obsługa klienta.

Racibórz, raciborski, Śląskie Dodane o 11:38, 18 lutego 2019, ID ogłoszenia: 475566862
2 500 - 3 200 zł/mies.

Pracownik obsługi klienta w zakresie dystrybucji odzieży roboczej i obsługi magazynu odzieżowego.

Miejsce pracy: Racibórz
Praca 5 dni w tygodniu po 8 godzin (7.00-15.00) lub (6:00-14:00).

OPIS STANOWISKA:
• rozkładanie odzieży po praniu na terenie zakładu klienta do szaf odzieżowych, w pięciu lokalizacjach, jeden dzień w tygodniu,
• zbieranie odzieży do prania, wraz ze skanowaniem odzieży do systemu obsługi,
• bieżąca obsługa zgłoszeń pracowników dot. odzieży roboczej;
• prowadzenie magazynu odzieży podręcznej;
• kontrola jakości realizacji umowy, raportowanie stanów odzieży;
• obsługa systemu zarządzania i ewidencji (po szkoleniu wewnętrznym).

OD KANDYDATÓW OCZEKUJEMY:

• prawo jazdy kat.B i samochód do dyspozycji - paliwo zostanie rozliczone z ryczałtowej ustalonej stawki.
• samodyscypliny i samoorganizacji pracy
• uczciwości i rzetelności w wykonywanej pracy
• otwartości i umiejętności komunikacji
• gotowości do pracy w zespole

OFERUJEMY:
• niezbędne narzędzia pracy i rozliczenie użytkowania pojazdu;
• szkolenia i wsparcie przygotowujące do stanowiska pracy;
• pracę w zespole młodych ludzi w dynamicznie rozwijającej się firmie;
• odpowiedzialne, samodzielne i kreatywne stanowisko pracy;
• umowę na czas nieokreślony;

Wyświetleń:2171

Ogłoszenia użytkownika Wojciech

Brak zdjęcia

Krawcowa - naprawy odzieży roboczej