To ogłoszenie jest nieaktualne.
Zobacz podobne ogłoszenia w kategorii Praca za granicą w Gliwice.

€€€ PRACA NA MAGAZYNIE - mężczyźni poszukiwani I!! €€€

€€€ PRACA NA MAGAZYNIE - MĘŻCZYŹNI POSZUKIWANI!! €€€

Miejsce pracy: NIEMCY, Düsseldorf

Magazynier – branża odzieżowa - wyłącznie dla mężczyzn

 praca w magazynach znanych marek odzieżowych

Opis stanowiska:

·        Praca na magazynier – gigant branży odzieżowej

·        Rozładunek / załadunek paczek zgodnie z zamówieniem

·        Stosowanie się do przepisów bhp

Oferujemy:

·        Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę tymczasową - na rok

·        Pomoc w organizacji zakwaterowania na terenie Niemiec

·        Wsparcie polskiego koordynatora

·        Wynagrodzenie zawsze na czas /  €

·        Liczne premie i bonusy - system poleć pracownika

Wymagania:

·        Doświadczenie na podobnym stanowisku

·        Dyspozycyjność do pracy od zaraz

·        Umiejętność pracy w zespole

·        Dostosowanie się do procedur

  • Dodane o 15:35, 7 sierpnia 2020
  • Wyświetleń:1995
  • ID ogłoszenia: 621169239

Ogłoszenia użytkownika Beryl- Rekrutacja