Obserwuj

Praca na lotnisku- sprzątanie (waw)

Warszawa, Mazowieckie, Mokotów Dodane o 12:08, 19 listopada 2018, ID ogłoszenia: 472491085

Grupa Akcja Job
LIBRA EUROPE - Agencja Pośrednictwa Pracy - NR CERTYFIKATU 9778
dla swojego Klienta, poszukuje osoby zainteresowanej pracą na stanowisku:
Pracownika ds. Obsługi Naziemnej

Miejsce: Warszawa

Zadania:

• Sortowanie bagażu, frachtu i poczty
• Załadunek i rozładunek bagażu, frachtu, poczty
• Obsługa specjalistycznego sprzętu handlingowego (m.in.taśmociągi, schody pasażerskie, agregaty prądotwórcze)

Wymagania:

• Dyspozycyjność
• Umiejętność pracy w zespole i komunikatywność
• Uczciwość i dokładność
• Znajomość języka angielskiego jest dodatkowym atutem
• Prawo jazdy kat.B - warunek konieczny

Oferujemy:

Umowę o pracę na pełny etat po odbyciu niezbędnych szkoleń
• Prywatną opiekę medyczną
• Wynagrodzenie według taryfikatora
• Możliwość otrzymania nagród pieniężnych
• Możliwość awansu pionowego i poziomego zgodnie z nabywanymi uprawnieniami i kwalifikacjami
• Równoważny system pracy
• Wynagrodzenie 2860 zł/brutto + dodatek dojazdowy 140 zł/brutto
• Bony Sodexo na posiłki

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie swojego CV.

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Klikając przycisk „Wyślij” oświadczasz, że wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych przez Grupę Akcja Job (Libra Europe Sp. z o.o., Albedo HR Sp. z o.o., z siedzibą przy ul. Żurawiej 22/214, 00-515 w Warszawie, Logiservice Sp. z o.o., Europak Sp. z o.o. Sp. k., przy ul. Poznańskiej 21/48, 00-685 w Warszawie, SFS International Sp. z o.o. Sp. k., SFS Projects Sp. z o.o., Sp. k. z siedzibą przy ul. Nowej 6, 05-500 w Starej Iwicznej wchodzących w skład Grupa Akcja Job), będącego administratorem danych osobowych zawartych w przesłanym przez Ciebie zgłoszeniu rekrutacyjnym. Twoje dane będą przez nas przetwarzane w celu prowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu oraz przyszłe procesy.
Wyrażoną wcześniej zgodę możesz w każdym czasie wycofać.
Więcej informacji jest dostępnych na stronie www.akcjajob.pl w zakładce Polit. pryw. RODO 2018

Skontaktuj się z ogłoszeniodawcą

Przesyłając CV wyrażasz zgodę na stworzenie przez Grupę OLX sp. z o.o. na podstawie danych w CV Twojej indywidualnej sylwetki pracownika. Szczegółowe informacje dotyczące przetwarzania danych osobowych przez Grupę OLX sp. z o.o. znajdziesz w Polityce Prywatności
Dodaj załącznik

Dopuszczalne typy plików: jpg, jpeg, png, doc, pdf, gif, zip, rar, tar, txt, xls, docx, xlsx, odt Maksymalny rozmiar pliku to 2 MB

Wszystkie ogłoszenia tego użytkownika

Ogłoszenia użytkownika Olga

Brak zdjęcia

3 800 zł/mies.

MAGAZYNIER ... / wlkp

Magazynier

4 gru

15 zł/godz.

Pokaż pozostałe ogłoszenia tego użytkownika
2 500 zł/mies.

Warszawa, Mazowieckie, Mokotów

Pokaż na mapie