To ogłoszenie jest nieaktualne.
Zobacz podobne ogłoszenia w kategorii Produkcja w Łódź.

Praca na IVbrygady na pełny etat z umową o pracę. Retkinia

Łódź, Łódzkie, Śródmieście Dodane o 15:49, 12 kwietnia 2018, ID ogłoszenia: 384629765

Jeżeli jesteś dokładny i sumienny i nie boisz się pracy w systemie IVbrygadowym - szukamy właśnie Ciebie!
Stanowisko: Pracownik Pomocniczy Produkcji
Lokalizacja: Łódź - Retkinia

Charakter pracy:
System IVbrygadowy
Praca w ruchu
Grafik ustalony od początku do końca roku z gwarancją niezmienności.

Oferujemy:

Zatrudnienie na umowie o pracę na czas określony
Dodatek za pracę w nocy
Dodatek za pracę w systemie IVbrygadowym.
Atrakcyjny pakiet benefitowy
Prywatna opieka medyczna
Darmowa kawa i herbata.
Parking na terenie zakładu
60% zniżki na posiłki na stołówce.
Palarnia na terenie zakładu

Zadania:

Dosypywanie surowca do maszyny
Kontrola jakości
Wymiana magazynków z ostrzami

Oczekujemy

Gotowości do pracy w nocy i weekendy.
Zdolności manualnych

Agencja zatrudnienia (nr licencji 47)
Administratorem dobrowolnie podanych przez Panią/ Pana danych osobowych jest Randstad Polska Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie, przy ul. Aleje Jerozolimskie 134. Dane osobowe będą przetwarzane wyłącznie w celach prowadzenia i administrowania procesami rekrutacyjnymi, a w szczególności w związku z poszukiwaniem dla Pani/Pana ofert pracy i ich przedstawianiem, archiwizacją i wykorzystywaniem w przyszłych procesach rekrutacyjnych dokumentów zawierających dane osobowe oraz w celu wykonywania umowy o pracę. Dane mogą być udostępniane podmiotom upoważnionym na podstawie przepisów prawa, spółkom należącym do Holdingu Randstad lub powiązanym z nim kapitałowo, oraz po wyrażeniu zgody, potencjalnym pracodawcom do celów związanych z procesem rekrutacji.
Przysługuje Pani/Panu prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania.

Wyświetleń:2145
Wszystkie ogłoszenia tego użytkownika

Ogłoszenia użytkownika Piotr Kamiński

Operator produkcji

Produkcja

dzisiaj
08:18

Operator - montażysta Pruszków

Produkcja

dzisiaj
07:42

Pokaż pozostałe ogłoszenia tego użytkownika