Obserwuj

Praca manualna od zaraz

Warszawa, Mazowieckie, Ursynów Dodane o 14:30, 26 listopada 2018, ID ogłoszenia: 495556018

Benett PEOPLE Agencja Pracy Tymczasowej i Doradztwa Personalnego (cert. nr 7055) obecnie poszukuje dla Naszego Klienta:

Pracowników Produkcji(proste prace manualne)
Lokalizacja: Ursynów/Pyry

Oferujemy:
- zatrudnienie od zaraz od poniedziałku do piątku w systemie
dwuzmianowym 6-14,14-22;
- umowę zlecenie z pełnymi składkami ZUS (składki zdrowotne,rentowe i emerytalne);
- wolne weekendy;
- terminowe wypłaty do 10-go każdego miesiąca;
- pełne wdrożenie w zakres obowiązków.

Opis stanowiska:
- ręczny montaż kabelków, modułów internetowych.

Wymagania:
- chęć nawiązania dłuższej współpracy;
- zdolności manualne;
- gotowość do pracy 2-zmianowej;
- dobry wzrok;
- chęci do pracy.

Chętne osoby proszone są o przesłanie CV lub o sms o treści URSYNÓW 519 - pokaż numer telefonu - .

Skontaktuj się z ogłoszeniodawcą

Przesyłając CV wyrażasz zgodę na stworzenie przez Grupę OLX sp. z o.o. na podstawie danych w CV Twojej indywidualnej sylwetki pracownika. Szczegółowe informacje dotyczące przetwarzania danych osobowych przez Grupę OLX sp. z o.o. znajdziesz w Polityce Prywatności
Dodaj załącznik

Dopuszczalne typy plików: jpg, jpeg, png, doc, pdf, gif, zip, rar, tar, txt, xls, docx, xlsx, odt Maksymalny rozmiar pliku to 2 MB

Wszystkie ogłoszenia tego użytkownika

Ogłoszenia użytkownika Benett People

Brak zdjęcia

Praca w drukarni

Produkcja

6 gru

od 3 600 zł/mies.do 4 000 zł/mies.

Magazynier

Magazynier

12 gru

Pokaż pozostałe ogłoszenia tego użytkownika

Warszawa, Mazowieckie, Ursynów

Pokaż na mapie