To ogłoszenie jest nieaktualne.
Zobacz podobne ogłoszenia w kategorii Magazynier w Olsztyn.

Praca Magazynier z umiejętnością demontażu opon Olsztyn Gutkowo

Olsztyn, Warmińsko-mazurskie Dodane o 19:13, 10 kwietnia 2018, ID ogłoszenia: 432619225
3 000 - 3 800 zł/mies.

Firma Algum Sp. z .o.o. z siedziba w Olsztynie - Gutkowo
zatrudni osobę w charakterze magazyniera.

Pełny etat, umowa o pracę
Czas pracy
8-16 lub 9-17 (różnie)

Zakres obowiązków:
- Pomoc przy rozładunkach / załadunkach towarów (koła sam. , felgi, opony)
- dbanie o czystość na magazynie oraz otaczającego go placu
- przygotowywanie towarów do wysyłek (koła samochodowe, felgi, opony)
- umiejętność montażu / demontażu opon

Wymagania
- Wykształcenie min. zawodowe/średnie
- Prawo jazdy kat. B
- chęć do pracy
- brak nałogów !!!

Mile widziane doświadczenie w branży oponiarskiej.

Podane wynagrodzenie brutto 3000 dotyczy, pierwszego miesiąca próbnego. Jeśli się sprawdzisz wynagrodzenie wzrośnie w kolejnym miesiącu do 3800 brutto.

Prosimy o przesyłanie CV poprzez portal OLX.

Na aplikacji prosimy o dopisanie następującej klauzuli:
„Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji oraz po jego zakończeniu (zgodnie z Ustawą z dn. 29.08.97 o Ochronie danych Osobowych Dz. U. nr 133 poz. 883 z późn. zm.)”

Wyświetleń:1754
Wszystkie ogłoszenia tego użytkownika

Ogłoszenia użytkownika Algum Sp z o.o.

Nowe oryginalne felgi aluminiowe Audi A5, A6, A7 8Jx19 ET26 5x112

2 500 zł

Nowe felgi aluminiowe Brock B18 9Jx19 5x120 ET15 BMW 5 6 7 - 19 CALOWE

1 599 zł

Pojedyncza felga aluminiowa Mercedes CLS W218 8,5Jx18 ET34,5

499 zł

Pojedyncza nowa felga aluminiowa Mercedes GLE W166 8,5jx20 5x112 ET29

700 zł

Pojedyncza oryginalna nowa felga aluminiowa Audi Q7 9jx20 ET60 5x130

999 zł

Pokaż pozostałe ogłoszenia tego użytkownika