To ogłoszenie jest nieaktualne.
Zobacz podobne ogłoszenia w kategorii Magazynier w Warmińsko-mazurskiem.

Praca Magazynier z umiejętnością demontażu opon Olsztyn Gutkowo

Olsztyn Dodane o 17:13, 4 kwietnia 2018, ID ogłoszenia: 432619225
Firma Algum Sp. z .o.o. z siedziba w Olsztynie - Gutkowo
zatrudni osobę w charakterze magazyniera.

Pełny etat, umowa o pracę
Czas pracy
8-16 lub 9-17 (różnie)

Zakres obowiązków:
- Pomoc przy rozładunkach / załadunkach towarów (koła sam. , felgi, opony)
- dbanie o czystość na magazynie oraz otaczającego go placu
- przygotowywanie towarów do wysyłek (koła samochodowe, felgi, opony)
- umiejętność montażu / demontażu opon

Wymagania
- Wykształcenie min. zawodowe/średnie
- Prawo jazdy kat. B
- chęć do pracy
- brak nałogów !!!

Mile widziane doświadczenie w branży oponiarskiej.

Podane wynagrodzenie brutto 3000 dotyczy, pierwszego miesiąca próbnego. Jeśli się sprawdzisz wynagrodzenie wzrośnie w kolejnym miesiącu do 3800 brutto.

Prosimy o przesyłanie CV poprzez portal OLX.

Na aplikacji prosimy o dopisanie następującej klauzuli:
„Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji oraz po jego zakończeniu (zgodnie z Ustawą z dn. 29.08.97 o Ochronie danych Osobowych Dz. U. nr 133 poz. 883 z późn. zm.)”
Wyświetleń:4
Wszystkie ogłoszenia tego użytkownika

Ogłoszenia użytkownika Algum Sp z o.o.

225/50R17 opony zimowe koła BMW F30 F31 X1 7,5Jx17 5x120 ET35

1 399 zł

205/60R16 opony zimowe koła BMW F30 F31 7Jx16 5x120 ET31

1 499 zł

235/65R17 opony zimowe koła VOLVO XC60 7,5Jx17 5x108 ET48

1 399 zł

235/45R17 opony zimowe koła Audi A4 B8 Mercedes C E Klasse 17 5x112

1 499 zł

235/65R17 opony zimowe koła VOLVO XC60 8Jx17 5x108 ET45

1 599 zł

Pokaż pozostałe ogłoszenia tego użytkownika