To ogłoszenie jest nieaktualne.
Zobacz podobne ogłoszenia w kategorii Magazynier w Warszawa.

Praca - magazynier. Warszawa - dodatkowa (3 razy w tygodniu)

Warszawa, Mazowieckie, Targówek Dodane o 15:33, 16 maja 2018, ID ogłoszenia: 448762199

SAVOIR Group Sp. z o.o.

Szanowni Państwo,

Jesteśmy Firmą świadczącą usługi promocji, merchandisingu i outsourcingu.

Aktualnie poszukujemy kandydata na stanowisko:

Magazynier

Tego rodzaju ofertami są zazwyczaj zainteresowani studenci zaoczni poszukujący możliwości podjęcia pracy, która nie tylko nie koliduje z nauką ale daje też możliwość zdobywania cennego doświadczenia zawodowego.

Miejsce pracy:
-Warszawa ul. Przecławska 1 jako opiekun magazynku-(tylko trzy razy w tygodniu po ok .4 godziny-szczegóły poniżej).

Wymagania:
- pełnoletność,
- prawo jazdy kategorii B (czynne od co najmniej pół roku),
- dyspozycyjność,
- podstawowa znajomość MS Excel.

Poniżej szczegóły naszej oferty.

Opieka nad m a g a z y n k i e m (dyżury) w poniżej wymienionych dniach:

- wtorki od godz.8:00 do 12:00;
- środy od godz.8:00 do 12:00;
- czwartki od godz. 8:00 do 12:00.

Zadania: przyjmowanie /wysyłanie przesyłek, wydawanie materiałów Przedstawicielom Handlowym, prowadzenie prostej ewidencji).

Oferujemy:
-umowę cywilno-prawną(więcej szczegółów dot .umowy i wynagrodzenia podczas wstępnej rozmowy rekrutacyjnej),
- długotrwałą współpracę z możliwością awansu (docelowo stanowisko dla Supervisora, Koordynatora Regionalnego ds. merchandisingu i akcji promocyjnych).

Oferta aktualna od zaraz.

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie swojego CV i listu motywacyjnego za pośrednictwem OLX.

Prosimy o załączenie następującej klauzuli:
„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych, zawartych w przesłanych przeze mnie dokumentach, niezbędnych dla realizacji procesu rekrutacji prowadzonego obecnie lub w przyszłości przez Savoir Group sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie (02-672) przy ulicy Domaniewskiej 39A (zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018r. o ochronie danych osobowych [Dz. U. z 2018 r poz. 1000]). Wyrażam także zgodę na udostępnianie moich danych osobowych potencjalnym pracodawcom oraz innym podmiotom związanym z procesami rekrutacyjnymi. Przysługuje mi prawo dostępu do moich danych i ich poprawiania. Oświadczam, że jestem świadomy(-a) dobrowolności udostępnienia moich danych osobowych i że zostałem(-am) poinformowany(-a) o prawie wglądu do moich danych osobowych oraz do ich poprawiania”.

Wyświetleń:1033
Wszystkie ogłoszenia tego użytkownika

Ogłoszenia użytkownika Klaudia

Brak zdjęcia

od 3 500 zł/mies.do 4 900 zł/mies.

od 2 790 zł/mies.do 2 800 zł/mies.

Pokaż pozostałe ogłoszenia tego użytkownika