Obserwuj

Praca - magazynier. Warszawa - dodatkowa (3 razy w tygodniu)

Warszawa, Mazowieckie, Targówek Dodane o 15:33, 16 maja 2018, ID ogłoszenia: 448762199

SAVOIR Group Sp. z o.o.

Szanowni Państwo,

Jesteśmy Firmą świadczącą usługi promocji, merchandisingu i outsourcingu.

Aktualnie poszukujemy kandydata na stanowisko:

Magazynier

Tego rodzaju ofertami są zazwyczaj zainteresowani studenci zaoczni poszukujący możliwości podjęcia pracy, która nie tylko nie koliduje z nauką ale daje też możliwość zdobywania cennego doświadczenia zawodowego.

Miejsce pracy:
-Warszawa ul. Przecławska 1 jako opiekun magazynku-(tylko trzy razy w tygodniu po ok .4 godziny-szczegóły poniżej).

Wymagania:
- pełnoletność,
- prawo jazdy kategorii B (czynne od co najmniej pół roku),
- dyspozycyjność,
- podstawowa znajomość MS Excel.

Poniżej szczegóły naszej oferty.

Opieka nad m a g a z y n k i e m (dyżury) w poniżej wymienionych dniach:

- wtorki od godz.8:00 do 12:00;
- środy od godz.8:00 do 12:00;
- czwartki od godz. 8:00 do 12:00.

Zadania: przyjmowanie /wysyłanie przesyłek, wydawanie materiałów Przedstawicielom Handlowym, prowadzenie prostej ewidencji).

Oferujemy:
-umowę cywilno-prawną(więcej szczegółów dot .umowy i wynagrodzenia podczas wstępnej rozmowy rekrutacyjnej),
- długotrwałą współpracę z możliwością awansu (docelowo stanowisko dla Supervisora, Koordynatora Regionalnego ds. merchandisingu i akcji promocyjnych).

Oferta aktualna od zaraz.

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie swojego CV i listu motywacyjnego za pośrednictwem OLX.
Prosimy o zamieszczenie w CV klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. 2016 r. poz. 922).

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.

Skontaktuj się z ogłoszeniodawcą

Przesyłając CV wyrażasz zgodę na przechowywanie i przetwarzanie swojego CV oraz zawartych w nim danych przez Grupę OLX sp. z o.o. Szczegóły

Niniejsza zgoda obejmuje również zezwolenie na udostępnianie Twojego CV i zawartych w nim danych podmiotom trzecim oraz na ich przetwarzanie przez te podmioty w celach związanych z postępowaniami rekrutacyjnymi. Wyrażasz również zgodę na stworzenie przez Grupę OLX sp. z o.o. na podstawie danych zawartych w CV Twojej indywidualnej sylwetki pracownika. Szczegółowe informacje dotyczące przetwarzania danych osobowych przez Grupę OLX sp. z o.o. znajdziesz w Polityce Prywatności Zwiń

Dodaj załącznik

Dopuszczalne typy plików: jpg, jpeg, png, doc, pdf, gif, zip, rar, tar, txt, xls, docx, xlsx, odt Maksymalny rozmiar pliku to 2 MB

Zachowaj bezpieczeństwo! Dowiedz się więcej »
Wszystkie ogłoszenia tego użytkownika

Ogłoszenia użytkownika Klaudia

Brak zdjęcia
Pokaż pozostałe ogłoszenia tego użytkownika

Warszawa, Mazowieckie, Targówek

Pokaż na mapie