To ogłoszenie jest nieaktualne.
Zobacz podobne ogłoszenia w kategorii Pozostałe oferty pracy w Żywiec.

Praca Lombard Żywiec- pracownik obsługi punktu lombardowego

2 000 - 3 500 zł/mies.

Jesteśmy prężnie rozwijającą się firma z ogromną perspektywą rozwoju i doświadczeniem w usługach finansowych

Zajmujemy się skupem/sprzedażą/zamiana złota, srebra, biżuterii ,towarów nowych jak i używanych oraz serwisem GSM

W związku z intensywnym rozwojem firmy poszukujemy osób zainteresowanych podjęciem pracy w naszym kolejnym punkcie w Żywcu.

Oferujemy:

-Atrakcyjne wynagrodzenie od 200 - pokaż numer telefonu - 0 netto + premia uznaniowa

-pełne szkolenie przed rozpoczęciem pracy

-możliwość zdobycia doświadczenia i rozwoju

umowę o prace na pełen etat

Wymagania:

-znajomość RTV/AGD, narzędzi budowlanych

-znajomość branży IT, GSM

-obsługa komputera

-wysoka kultura osobista

-dyspozycyjność

-komunikatywność

-doświadczenie w handlu

-sumienność

-dodatkowy atut to prawo jazdy kat. B

Zadania:

-Profesjonalna obsługa klienta lombardu

-Dbanie o estetykę ekspozycji na punkcie i stronie lombardu

-Aktywna sprzedaż produktów na punkcie jak i w internecie

Nie szukamy pracowników sezonowych

Jesteśmy zainteresowani podjęciem pracy z osobami chcącymi współpracować z nami przynajmniej 12 miesięcy

Prosimy o wysyłanie CV na w/w adres mailowy odpowiemy na wybrane oferty

  • Kontakt telefoniczny tylko w godzinach pracy lombardu
  • pn-pt 08-21 oraz sobota 09-19
  • Dodane o 15:12, 3 grudnia 2019
  • Wyświetleń:8306
  • ID ogłoszenia: 528730741