To ogłoszenie jest nieaktualne.
Zobacz podobne ogłoszenia w kategorii Kucharz w Krynica Morska.

Praca Kucharz/ka również z Ukrainy

Krynica Morska, nowodworski, Pomorskie Dodane o 19:48, 20 grudnia 2018, ID ogłoszenia: 249667159
5 500 - 6 500 zł/mies.
Ця вакансія відкрита і для українських громадян. Будь ласка, подавайте ваше резюме.
  • Zatrudnię osobę do pracy w karczmie na stanowisko kucharz.Pelna dyspozycyjnosc od stycznia do listopada. Również osoby z Ukrainy pomagamy zalatwiac karte. Wysokie wynagrodzenie,zaczynamy od 5000 tys do 5500 tys na reke .Oferujemy bezpłatny nocleg, umowe, wyżywienie. Tylko osoba z doświadczeniem. Bardzo dobre warunki pracy, miła atmosfera. Zachęcamy do wysyłania CV

OBOWIĄZKI:

* obsługa gości zgodnie z obowiązującymi standardami

* przyjmowanie i realizacja zamówień

* budowanie pozytywnych relacji z gośćmi

* dbanie o porządek w miejscu pracy

Oferujemy:

* zatrudnienie w ramach umowy o pracę

* atrakcyjne wynagrodzenie

* miłą atmosferę

* zakwaterowanie w miejscu pracy lub zwrot kosztów dojazdu

Wyświetleń:250