Obserwuj

Praca Kosmetyczka / Kosmetolog Gliwice Kirey

Gliwice, Śląskie, Politechnika Dodane o 19:56, 11 lutego 2019, ID ogłoszenia: 501384768

Kosmetyczka / Kosmetolog

Zakres obowiązków:

pielęgnacja twarzy i ciała

manicure + pedicure

depilacja

obsługa sprzętu kosmetycznego

sprzedaż kosmetyków

Oczekujemy:

doświadczenia w pracy

budowania i utrzymywania dobrych relacji z klientami

komunikatywności, umiejętności pracy w zespole, wysokiej kultury osobistej

Oferujemy:

umowę o pracę

atrakcyjne wynagrodzenie podstawa + premia

możliwość podnoszenia kwalifikacji

stabilną pracę w komfortowych warunkach

pracę na produktach renomowanych marek

Skontaktuj się z ogłoszeniodawcą

Przesyłając CV wyrażasz zgodę na stworzenie przez Grupę OLX sp. z o.o. na podstawie danych w CV Twojej indywidualnej sylwetki pracownika. Szczegółowe informacje dotyczące przetwarzania danych osobowych przez Grupę OLX sp. z o.o. znajdziesz w Polityce Prywatności
Dodaj załącznik

Dopuszczalne typy plików: jpg, jpeg, png, doc, pdf, gif, zip, rar, tar, txt, xls, docx, xlsx, odt Maksymalny rozmiar pliku to 2 MB

Gliwice, Śląskie, Politechnika

Pokaż na mapie