To ogłoszenie jest nieaktualne.
Zobacz podobne ogłoszenia w kategorii Kierowca / kurier w Ostrołęka.

Praca Kierowca Kurier Firma UPS

2 600 - 3 200 zł/mies.
Jestesmy Firmą będąca podwykonawcą światowego lidera branży logistycznej tj. firmy kurierskiej UPS Polska Sp. z o.o. , w związku z rozwojem swojej działalności poszukuje pracowników na stanowisko:

- Kurier

Zakres obowiązków na stanowisku kurier:
- terminowe doręczanie oraz odbieranie powierzonych przesyłek
do oraz od klientów
- załadunek przesyłek pobranych z magazynu UPS
- rozładunek przesyłek nadanych przez klientów w magazynie UPS
- rozliczenie się z odebranej gotówki oraz dokumentacji

Czas pracy kuriera :
-kurier pracuję od poniedziałku do piątku w dni robocze wyłączając święta i dni ustawowo wolne od pracy
- kurier zaczyna pracę o godzinie 6:30-7:00 ( nie uczestniczy w rozładunku)
- kurier kończy pracę po rozwiezieniu i odebraniu przesyłek na powierzonym rejonie oraz zdaniu ich na magazynie

Siedziba oddziału firmy UPS Polska znajduje się w Ostrołęce.

Nasze oczekiwania:
- prawo jazdy kat. B
- minimum rok doświadczenia w prowadzeniu pojazdów
- wysoka kultura osobista
- zaangażowanie
- realizacja wytyczonych celów

Z naszej strony oferujemy:
- umowę na pełny etat
- atrakcyjne wynagrodzenie w zależności od obsługiwanego rejonu
- specjalistyczny samochód do obsługi rejonu typu furgon.
- jasno określone zasady współpracy

- karta MULTISPORT PLUS

- szkolenie przed rozpoczęciem samodzielnej pracy
- codzienną stałą pracę polegającą na rozwożeniu i odbieraniu przesyłek

Osoby zainteresowane prosimy o kontakt telefoniczny pod numerem  536 - pokaż numer telefonu - lub przesłanie swojego CV za pośrednictwem portalu OLX.
Ogłoszenie dodane z darmowej aplikacji OLX.pl dostępnej
na Androida oraz iPhone'a
  • Dodane z telefonu o 14:19, 20 września 2020
  • Wyświetleń:765
  • ID ogłoszenia: 629620758

Ogłoszenia użytkownika Damian