To ogłoszenie jest nieaktualne.
Zobacz podobne ogłoszenia w kategorii Praca za granicą w Śląskiem.

Praca Francja - Cieśla - Stolarz

Opis
<p>Agencja Pracy Solanum Sp. z o.o. z siedzibą w Katowicach, poszukuje pracownika dla swojego zagranicznego klienta na stanowisko: <strong>Cieśla-Stolarz</strong>

<strong>Praca na terenie Francji, okolice Besancon</strong>
Praca od zaraz, możliwość umowy na czas nieokreślony (obowiązuje 2-miesięczny okres próbny)

Zadania:
</p><p>budowa drewnianych domów, budynków rolniczych i przemysłowych w systemie słupowo-ryglowym,</p><p>wykonywanie więźb dachowych - konstrukcje nowe i remonty

Wymagania:
2-letnie doświadczenie
prawo jazdy kat. B</p><p>własny samochód

Mile widziane:
znajomość języka francuskiego lub angielskiego</p><p>uprawnienia na wózki widłowe i zwyżki

Oferujemy:
umowę bezpośrednio z francuską firmą
zarobki brutto: od 11,50€/H do 13,50€/H zależnie od doświadczenia - możliwość awansu
czas pracy: 9 H/dzień, możliwość nadgodzin</p><p>dodatki - obiady w restauracji</p><p>dodatki podczas delegacji - nocleg i 3 posiłki
zakwaterowanie załatwiane przez francuskiego pracodawcę - studio jednoosobowe - odpłatne - około 200,00€/miesiąc

Osoby zainteresowane ofertą prosimy o przesłanie CV.
Kontakt telefoniczny 606 - pokaż numer telefonu - od pn. do pt. w godzinach 9:00 do 17:00.</p>
  • Dodane o 17:11, 17 lipca 2019
  • Wyświetleń:16
  • ID ogłoszenia: 525834126

Ogłoszenia użytkownika SOLANUM Sp. z o.o.