To ogłoszenie jest nieaktualne.
Zobacz podobne ogłoszenia w kategorii Magazynier w Gliwice.

Praca dorywcza w magazynie ( Segro Logistics Park / Tulipan Park)

Gliwice, Śląskie, Brzezinka Dodane o 12:13, 9 maja 2019, ID ogłoszenia: 525603162
15 - 17 zł/godz.

Agencja PowerJobs poszukuje pracowników dla swojego Klienta.

Miejsce: Kleszczów koło Gliwic (okolice przystanku Brzezinka Park Logistyczny)

Wymagania:

• Gotowość do pracy fizycznej,

• Gotowość do pracy przynajmniej jeden dzień w tygodniu w godzinach 6:00 - 14:00 lub 14:00 - 22:00,

• Mile widziany status ucznia / studenta,

• Pełnoletność.

Oferujemy:

• Elastyczny grafik,

• Zatrudnienie w oparciu o umowę zlecenie od zaraz (15 zł brutto / h),

• W przypadku pracującej soboty stawka wynosi 17 zł brutto / h,

• Możliwość zdobycia doświadczenia zawodowego,

• Perspektywa stałego zatrudnienia na umowę o pracę dla chętnych,

• Perspektywa na rozwój jako operator wózka widłowego.

Zakres obowiązków:

• Przyjmowanie dostaw i wydawanie zamówień na magazyn,

• Kontrola stanu magazynowego,

• Rozpakowanie lub zapakowanie towaru znajdującego się na hali magazynowej,

• Oklejenie produktów i etykietowanie,

• Inne prace magazynowe.

Zainteresowany? Wyślij swoje CV.

Wyświetleń:927
Wszystkie ogłoszenia tego użytkownika

Ogłoszenia użytkownika PowerJobs

od 3 600 zł/mies.do 4 200 zł/mies.

2 800 zł/mies.

3 600 zł/mies.

od 3 600 zł/mies.do 4 300 zł/mies.

Pokaż pozostałe ogłoszenia tego użytkownika