Praca dodatkowa w magazynie (Segro Logistics Park /Tulipan Park)

19 - 21 zł/godz.

Agencja PowerJobs poszukuje pracowników dla swojego Klienta.

Miejsce: Kleszczów koło Gliwic (okolice przystanku Brzezinka Park Logistyczny)

Oferujemy:

• elastyczny grafik;

• zatrudnienie w oparciu o umowę zlecenie od zaraz (19 zł brutto / h, w przypadku pracującej soboty 21 zł brutto / h);

• możliwość zdobycia doświadczenia zawodowego;

• możliwość stałego zatrudnienia na umowę o pracę dla chętnych.

Zakres obowiązków:

• przyjmowanie dostaw i wydawanie zamówień na magazyn;

• kontrola stanu magazynowego;

• rozpakowanie lub zapakowanie towaru znajdującego się w hali magazynowej;

• oklejenie produktów i etykietowanie;

• inne prace magazynowe.

Wymagania:

• gotowość do pracy fizycznej;

gotowość do pracy przynajmniej trzy dni w tygodniu w godzinach 6:00 - 14:00 lub 14:00 - 22:00;

• mile widziany status ucznia / studenta;

• pełnoletność.

Zainteresowany? Wyślij swoje CV.

  • Dodane o 14:36, 25 maja 2020
  • Wyświetleń:408
  • ID ogłoszenia: 525603162
Użytkownik
  • Aplikuj
Lokalizacja

Gliwice, Śląskie, Brzezinka

O firmie
PowerJobs jest agencją pracy tymczasowej oraz rekrutacji zarejestrowaną w Krajowym Rejestrze Agencji Zatrudnienia pod nr KRAZ 11749. Zatrudniani przez nas pracownicy mogą liczyć na pełne wsparcie rekruterów i koordynatorów, terminowe wypłaty wynagrodzeń oraz liczne benefity i dodatki pozapłacowe. Do naszych klientów należą min.: Raben Logistics, Stanley Black & Decker, NGK Ceramics, czy Paccor. Masz chęć do pracy? Aplikuj i dołącz do nas. Siedzibę naszej firmy znajdziesz w Katowicach, ul. Ks. P. Ściegiennego 3.
czytaj więcej

Ogłoszenia użytkownika PowerJobs