To ogłoszenie jest nieaktualne.
Zobacz podobne ogłoszenia w kategorii Produkcja w Starowa Góra.

Praca dodatkowa przed świętami 1200 zł netto

Starowa Góra, łódzki wschodni, Łódzkie Dodane o 08:16, 10 grudnia 2018, ID ogłoszenia: 499752995

Od 28 lat priorytetem naszej Firmy jest produkcja i sprzedaż najwyższej jakości polskiego mięsa, wędlin oraz wyrobów garmażeryjnych, w myśl zasady: „Zgodnie z tradycją, smak jak sprzed lat.” Naszym najważniejszym celem jest gwarancja smaku i bezpieczeństwa proponowanych przez nas produktów.

Dołącz do naszego Zespołu – stwórz z nami niepowtarzalny smak, jakość oraz rodzinną markę.

Czekamy właśnie na Ciebie!

GARMAŻER

Miejsce pracy:

Starowa Góra, woj. łódzkie

OFERUJEMY:

·       Pracę dodatkową od 15 grudnia do 21 grudnia na podstawie umowy zlecenia,

·       Pracę jednozmianową,

·       Darmowe gorące posiłki.

GŁÓWNE ZADANIA:

·       Wykonywanie wyrobów garmażeryjnych z surowców i półproduktów,

·       Dbanie o czystość na stanowisku pracy.

WYMAGANIA:

·      Aktualne orzeczenie sanitarno-epidemiologiczne,

·      Dyspozycyjność w godzinach 18.00-6.00

Zadzwoń pod nr telefonu 605 280 630

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez ZPM GROT Sp. Jawna moich danych osobowych zawartych w przesłanej przeze mnie ofercie pracy. Jednocześnie oświadczam, że zostałam/em poinformowana/ny, że ZPM GROT Sp. Jawna jest administratorem podanych przeze mnie danych osobowych oraz że będą one przetwarzane w celu przeprowadzenia procesów rekrutacyjnych. Jestem świadomy/a, że podanie danych jest dobrowolne, przy czym niezbędne do udziału w rekrutacji i że przysługuje mi prawo dostępu do treści moich danych oraz ich poprawiania.

Wyświetleń:704

Ogłoszenia użytkownika Agnieszka Ratajek

Elektryk_Mechatronik

Produkcja

24 gru

od 3 900 zł/mies.do 4 200 zł/mies.

od 4 200 zł/mies.do 4 930 zł/mies.

od 3 500 zł/mies.do 4 250 zł/mies.