To ogłoszenie jest nieaktualne.
Zobacz podobne ogłoszenia w kategorii Produkcja w Zator.

Praca dla studentów - selekcja komponentów+wsparcie produkcji

Zator, oświęcimski, Małopolskie Dodane o 13:54, 20 września 2017, ID ogłoszenia: 362367330
13 - 15 zł/godz.

Tytuł stanowiska: Praca dla studentek/studentów
Selekcja komponentów + wsparcie produkcji
Lokalizacja: Zator

Wynagrodzenie:
- 13 zł brutto za godzinę w tygodniu
- 15 zł brutto w weekendy

Zadania:
usługi z zakresu: selekcji, naprawy, montażu, pakowania i sortowania komponentów oraz produktów finalnych.

Wymagania:
- status studenta/ucznia
- wysoka sprawność manualna, dobry wzrok
- gotowość do podjęcia pracy w systemie III zmianowym

Warunki zatrudnienia: umowa zlecenie, możliwa praca dorywcza lub pełnowymiarowa. Elastyczny grafik!

Start pracy: Od zaraz

Zainteresowane osoby zapraszamy do przesłania swoich dokumentów aplikacyjnych (CV), wraz ze zgodą na przetwarzanie danych osobowych
na adres: malgorzata.jablonska[at]sel-work.pl

Prosimy o umieszczenie nazwy stanowiska w tytule wiadomości.

Wyświetleń:683
Wszystkie ogłoszenia tego użytkownika

Ogłoszenia użytkownika Małgorzata

Brak zdjęcia

Pracownik infolinii – konsultant medyczny - Ostrava

Obsługa klienta / call center

wczoraj
11:49

wczoraj
11:49

Quality Assurance Engineer

IT / telekomunikacja

wczoraj
10:16

od 13 zł/godz.do 15 zł/godz.

od 2 500 zł/mies.do 2 600 zł/mies.

Pokaż pozostałe ogłoszenia tego użytkownika