To ogłoszenie jest nieaktualne.
Zobacz podobne ogłoszenia w kategorii Produkcja w Kraków.

Praca dla studentów - 14zł netto/h - praca idealna dla panów Kraków

Kraków, Małopolskie, Podgórze Dodane o 15:49, 30 kwietnia 2019, ID ogłoszenia: 481052978

IQS Polska Sp. z o.o. poszukuje kandydatów na stanowisko:

Pracownik wsparcia produkcji
miejsce pracy: Kraków (Podgórze)

Praca dla studentów! Idealna dla panów!

Zakres obowiązków:
Montaż i podmontaż elementów plastikowych
Kontrola jakości montowanych komponentów

Oferujemy:
Umowę zlecenie
Praca na jedną zmianę 6.00-14.00 od poniedziałku do piątku
Stawka 14,00 za godzinę na rękę dla osób ze statusem studenta
Stała obecność Koordynatora na zakładzie

Możesz zdobyć cenne w doświadczenie.

Wyślij sms "Krakow" 690 - pokaż numer telefonu - - oddzwonimy !

Wyświetleń:8990
Wszystkie ogłoszenia tego użytkownika

Ogłoszenia użytkownika Rekrutacja

Brak zdjęcia

16 zł/godz.

Pokaż pozostałe ogłoszenia tego użytkownika