To ogłoszenie jest nieaktualne.
Zobacz podobne ogłoszenia w kategorii Praca za granicą w Gliwice.

Praca dla par - Montaż rowerów

PRACA DLA PAR - MONTAŻ ROWERÓW
Miejsce pracy: NIEMCY, NORYMBERGA
Gigant w branży rowerów elektrycznych poszukuje pracowników na stanowiska:

• Pomocnik montażysty (kobiety/mężczyźni/ pary)

*możliwość pracy i wyjazdu w grupach / praca na dłuższy okres min. 12 msc*

Opis stanowiska:
• Montaż rowerów elektrycznych na linii produkcyjne - kobiety/ mężczyźni
• Skręcanie ram/ kierownicy etc.
• Praca do przyuczenia

Wymagania:
• Chęci do pracy
• Zdolności manualne będą dodatkowym atutem
• Chęć uczenia się i rozwijania wiedzy
• Umiejętność pracy w teamach
Oferujemy:
• Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę tymczasową
• Pomoc w organizacji zakwaterowania na terenie niemiec
• Wsparcie polskiego koordynatora na terenie niemiec
• Wynagrodzenie zawsze na czas / €
• Liczne premie i bonusy - system poleć pracownika

  • Dodane o 15:29, 7 sierpnia 2020
  • Wyświetleń:3512
  • ID ogłoszenia: 621168053

Ogłoszenia użytkownika Beryl- Rekrutacja