Praca dla opiekunki dziecięcej

1 zł/mies.

Integracyjny Żłobek Promyk Słońca zatrudni opiekunkę dziecięcą

Od kandydatów oczekujemy:

- wykształcenia kierunkowego (edukacja wczesnoszkolna i wychowanie przedszkolne, pedagogika opiekuńczo-wychowawcza, pielęgniarstwo, położnictwo) lub inne kwalifikacje uprawniające do pracy w żłobku

- umiejętność łatwego nawiązywania kontaktu z dziećmi

- odpowiedzialność, cierpliwość, empatia, podzielność uwagi, wysoka kultura osobista

Zakres obowiązków:

- opieka nad dziećmi, zapewnienie im bezpieczeństwa, karmienie, przewijanie

- organizacja zabaw i zajęć ogólnorozwojowych

- współpraca z rodzicami

Oferujemy: pracę w przyjaznej atmosferze, stabilne zatrudnienie i dobre warunki pracy, możliwość rozwoju i kontynuowania kariery w przedszkolu publicznym.

Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę, na pełny etat.

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie CV oraz listu motywacyjnego.

  • Dodane o 09:52, 19 października 2020
  • Wyświetleń:8307
  • ID ogłoszenia: 615986855

Szczegółowe informacje dotyczące przetwarzania danych osobowych znajdziesz w Polityce Prywatności
Dodaj załącznik
Użytkownik
  • Napisz wiadomość
Lokalizacja

Wrocław, Dolnośląskie, Krzyki

Ogłoszenia użytkownika rekrutacja