Obserwuj

Praca dla mężczyzn w Domu Pogrzebowym

Wałbrzych, Dolnośląskie Dodane z telefonu o 15:04, 7 stycznia 2019, ID ogłoszenia: 504186668
Jeżeli szukasz satysfakcjonującej pracy w firmie o ugruntowanej pozycji na lokalnym rynku, która zagwarantuje Ci stałość zatrudnienia i uczciwą współpracę - zgłoś swoją kandydaturę.

Wymagania:
- wzrost 175-185 cm
- tężyzna fizyczna
- kultura osobista

Mile widziane:
- prawo jazdy kat.B

Zakres obowiązków:
- obsługa ceremonii pogrzebowych
- prace grabarsko-kamieniarskie
- transport ciał
- dbanie o stan narzędzi pracy oraz pojazdów

Oferujemy:
- stabilne zatrudnienie w trybie jednozmianowym
- przyjazną atmosferę w młodym zespole
- stałą pensję 180 - pokaż numer telefonu - 0zł na rękę
- w okresie przyuczenia gwarantujemy kwotę 1800zł

Jeśli spełniasz warunki, wyślij nam swoje CV, a zamiast listu motywacyjnego napisz w wiadomości kilka zdań o sobie i o tym dlaczego mielibyśmy Cię zatrudnić.
Możesz też złożyć swoją aplikację w siedzibie naszej firmy.
Zakład Pogrzebowy Gamma
Ul. Sokołowskiego 1a, Wałbrzych
Pn-pt 9-17, sob 9-14
Ogłoszenie dodane z darmowej aplikacji OLX.pl dostępnej
na Androida oraz iPhone'a

Skontaktuj się z ogłoszeniodawcą

Przesyłając CV wyrażasz zgodę na stworzenie przez Grupę OLX sp. z o.o. na podstawie danych w CV Twojej indywidualnej sylwetki pracownika. Szczegółowe informacje dotyczące przetwarzania danych osobowych przez Grupę OLX sp. z o.o. znajdziesz w Polityce Prywatności
Dodaj załącznik

Dopuszczalne typy plików: jpg, jpeg, png, doc, pdf, gif, zip, rar, tar, txt, xls, docx, xlsx, odt Maksymalny rozmiar pliku to 2 MB

Wałbrzych, Dolnośląskie

Pokaż na mapie