To ogłoszenie jest nieaktualne.
Zobacz podobne ogłoszenia w kategorii Produkcja w Bydgoszcz.

Praca dla krawcowej/szwaczki z małym doświadczeniem

Bydgoszcz, Kujawsko-pomorskie Dodane o 17:34, 14 maja 2018, ID ogłoszenia: 445371401
Это вакансия открыта и для украинских граждан. Пожалуйста, подавайте ваше резюме.

MyWorknet to dynamicznie rozwijająca się firma dostarczająca nowoczesne rozwiązania z branży HR, realizujemy usługi w dziedzinie rekrutacji i selekcji pracowników średniego i wyższego szczebla w kraju i za granicą. Dla naszego klienta, prowadzącego od kilku lat zakład krawiecki w Drzewcach, poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Szwaczka bez akordu 7:00-15:00
Bydgoszcz
2018/S/B

Zadania:

-szycie na maszynie pokrowców na fotele,
-obsługa maszyny do szycia,

Wymagania:

-minimalne doświadczenie w szyciu maszynowym ( nawet w domu )
-umiejętność szycia maszynowego

Oferujemy:

-pracę od 7:00-15:00
-pracę w okolicach Bydgoszczy z bezpłatnym transportem do zakładu
-możliwość pracy w nadgodzinach
-możliwość pracy w niepełnym wymiarze godzin
-umowę o pracę
-wynagrodzenie 2300 - 2800 brutto (uzależnione od poziomu doświadczenia)
-przyuczenie do zawodu dla osób z małym doświadczeniem

Jesteś zainteresowana/y? Zadzwoń 535 - pokaż numer telefonu -

Osoby zainteresowane proszę o wysyłanie CV za pośrednictwem portalu

Wyświetleń:583