To ogłoszenie jest nieaktualne.
Zobacz podobne ogłoszenia w kategorii Magazynier w Śląskiem.

Praca dla kobiet i mężczyzn/Nowy magazyn/do 3450 brutto

Opis
Adecco Poland Sp. z o.o. należy do międzynarodowej korporacji The Adecco Group - światowego lidera wśród firm doradztwa personalnego, który posiada 5100 placówek w ponad 60 krajach. W Polsce działamy od 1994 roku. Swoją wiedzą i doświadczeniem służymy w ponad 50 lokalizacjach na terenie kraju. W 2018 roku pracę dzięki Adecco Poland znalazło blisko 52000 osób. Adecco Poland Sp. z o.o. jest Agencją Zatrudnienia nr 364

W związku z otwarciem Nowej Hali Magazynowej w Sosnowcu szukamy pilnie <strong>10 osób!</strong>
<strong>Miejsce pracy: Sosnowiec Milowice (dawnej Real) przy trasie na Katowice</strong>

<strong>Oferujemy:</strong>
• Stawkę podstawową 3000 brutto miesięcznie
• Premie uznaniową 15 % do wynagrodzenia
• Umowę o pracę
• Możliwość przejścia bezpośrednio do firmy Klienta
• Benefity pozapłacowe: kartę sportową, prywatne ubezpieczenie PZU, prywatna opiekę medyczną
• Zniżki Adecco + Club
• Szkolenie wdrażające
• Pracę w nowej hali magazynowej/komfortowe warunki pracy
• Dobrą lokalizację zakładu tramwaj 21,26, autobus: 817,800, 40,154
• Pracę w systemie 3 zmianowym

<strong>Zakres obowiązków:</strong>
• Przyjęcie oraz rozlokowanie towaru w magazynie
• Obsługa zwrotu zamówień
• Kompletacja, pakowanie oraz wysyłka zamówień
• Praca z narzędziami: skanerem, komputerem

<strong>Szukamy osób:</strong>
• Dyspozycyjnych do pracy zmianowej
• Mających doświadczenie na podobnym stanowisku- mile widziane
Poleć ofertę znajomym!
Mamy 10 wolnych miejsc pracy
  • Dodane o 13:02, 4 czerwca 2019
  • Wyświetleń:8
  • ID ogłoszenia: 534745315

Ogłoszenia użytkownika Adecco Poland Sp. z o.o.