To ogłoszenie jest nieaktualne.
Zobacz podobne ogłoszenia w kategorii Administracja biurowa w Lublin.

Praca biurowa w Multiagencji Ubezpieczeniowej

Lublin, Lubelskie Dodane o 12:22, 4 maja 2019, ID ogłoszenia: 429089529
2 100 zł/mies.

Multi Agencja Ubezpieczeniowa PROSPERO z siedzibą w Lublinie ul. Harnasie 11 - posiadająca wieloletnie doświadczenie na rynku ubezpieczeniowym. Mamy w swojej ofercie ponad 30 różnych towarzystw co pozwala nam w wielką skutecznością zaproponować najlepsze rozwiązania dla swoich klientów

Obecnie poszukujemy Pracownika biurowego:

na stanowisko
Pracownika administracyjnego

Miejsce pracy: Lublin ul. Harnasie 11

Opis stanowiska:

Kontakt telefoniczny z Klientami
Nadzór nad umowami handlowymi
Przygotowywanie ofert majątkowych, życiowych itp.
Wypracowanie zaufania wśród Klientów
Budowanie pozytywnego wizerunku firmy
Poszerzanie współpracy z obecnymi Klientami

Wymagania:

łatwość nawiązywania kontaktów
umiejętność komunikacji i pracy w zespole
sumienność i dokładność
organizacja pracy
determinacja w realizacji założonych celów oraz terminowość
wysoka kultura osobista

Oferujemy:

zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
wynagrodzenie stałe oraz premie

możliwość zdobywania doświadczenia i rozwoju zawodowego w Polskiej firmie z kapitałem tylko polskim
możliwość szybkiego awansu dla najlepszych
możliwość rozwoju zawodowego
atrakcyjną lokalizację pracy w lublinie

Zainteresowanych Kandydatów prosimy o przekazywanie aplikacji zawierających CV w formie e-mail

Spacer po naszym biurze --- https://goo.gl/maps/p7VEdRtEbHo
Polub nas na Facebook'u --- facebook.com/ubezpieczeniaprospero

Wyświetleń:10336