To ogłoszenie jest nieaktualne.
Zobacz podobne ogłoszenia w kategorii Administracja biurowa w Proszowice.

Praca administracyjna - logistyka,

Proszowice, proszowicki, Małopolskie Dodane o 19:41, 22 kwietnia 2019, ID ogłoszenia: 521836776
Szukamy pracowników administracyjnych, którzy będą wsparciem w dziale logistyki i planowania produkcji,

nie musisz mieć doświadczenia w firmie produkcyjnej, ale jeśli nie obawiasz się wyzwań , komunikatywnie posługujesz się językiem angielskim, nie przeraża Cię Excel ,

oferujemy

- umowę na rok - bez okresu próbnego,
- atrakcyjne wynagrodzenie,
- wdrożenie stanowiskowe
- nowe doświadczenia i rozwój kompetencji w firmie o międzynarodowych strukturach,
o benefity zapytaj nas na rozmowie rekrutacyjnej - dostępne różne warianty

zadania

- wsparcie administracyjne w dziale logistycznym
- koordynowanie zamówień komponentów,
- bieżące raportowanie,

oczekujemy

- że z zaangażowaniem i odpowiedzialnością będziesz wykonywać powierzone zadania,
- że w minimum podstawowym zakresie obsługujesz program Excel
- że komunikatywnie posługujesz się językiem angielskim (A2/B1),

Agencja zatrudnienia – nr wpisu 47
Wyświetleń:984
Wszystkie ogłoszenia tego użytkownika

Ogłoszenia użytkownika Edyta Michalska

Pracownik inwentaryzacji

Wykładanie towaru / inwentar.

9 maj

Pokaż pozostałe ogłoszenia tego użytkownika